Španělsko - koeficient

Pořadí v národním koeficientu (5 letý): 3

Sezóna 2023/24
VRPqVqRqPBnBody
5. Španělsko / 15.812831141701150126.5
Real MadridLM84----1232.0
Atlético Madrid622---1024.0
FC Barcelona613---1023.0
Real Sociedad332---918.0
Villarreal512---516.0
Real Betis314----7.0
Sevilla-24---46.0
Osasuna----11-0.5

* souhrn bodů v dané sezóně, které jsou započítány do národního koeficientu

Real Madrid

Hraje soutěž: Liga mistrů

Body do národního koeficientu: 32.0

Body do klubového koeficientu: 32.0

LM - finále
prpen
EspReal Madrid
GerBorussia Dortmund
LM - semifinále
1.z2.zprpen
GerBayern München321
EspReal Madrid422
LM - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
EspReal Madrid43104
EngManchester City43103
LM - osmifinále
1.z2.zprpen
GerRB Leipzig101
EspReal Madrid211
LM - skupina C
ZVRPGB
EspReal Madrid660016:718
ItaNapoli631210:910
PorSporting Braga61146:124
GerUnion Berlin60246:102
Real Madrid - Union Berlin1:0
Napoli - Real Madrid2:3
Sporting Braga - Real Madrid1:2
Real Madrid - Sporting Braga3:0
Real Madrid - Napoli4:2
Union Berlin - Real Madrid2:3

Atlético Madrid

Vyřazen: Liga mistrů - čtvrtfinále

Body do národního koeficientu: 24.0

Body do klubového koeficientu: 24.0

LM - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
EspAtlético Madrid422
GerBorussia Dortmund514
LM - osmifinále
1.z2.zprpen
ItaInternazionale21102
EspAtlético Madrid20203
LM - skupina E
ZVRPGB
EspAtlético Madrid642017:614
ItaLazio63127:710
NedFeyenoord62049:106
ScoCeltic61145:154
Lazio - Atlético Madrid1:1
Atlético Madrid - Feyenoord3:2
Celtic - Atlético Madrid2:2
Atlético Madrid - Celtic6:0
Feyenoord - Atlético Madrid1:3
Atlético Madrid - Lazio2:0

FC Barcelona

Vyřazen: Liga mistrů - čtvrtfinále

Body do národního koeficientu: 23.0

Body do klubového koeficientu: 23.0

LM - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
FraParis Saint-Germain624
EspFC Barcelona431
LM - osmifinále
1.z2.zprpen
ItaNapoli211
EspFC Barcelona413
LM - skupina H
ZVRPGB
EspFC Barcelona640212:612
PorFC Porto640215:812
UkrShakhtar Donetsk630310:129
BelRoyal Antwerp61056:173
FC Barcelona - Royal Antwerp5:0
FC Porto - FC Barcelona0:1
FC Barcelona - Shakhtar Donetsk2:1
Shakhtar Donetsk - FC Barcelona1:0
FC Barcelona - FC Porto2:1
Royal Antwerp - FC Barcelona3:2

Real Sociedad

Vyřazen: Liga mistrů - osmifinále

Body do národního koeficientu: 18.0

Body do klubového koeficientu: 18.0

LM - osmifinále
1.z2.zprpen
FraParis Saint-Germain422
EspReal Sociedad101
LM - skupina D
ZVRPGB
EspReal Sociedad63307:212
ItaInternazionale63308:512
PorBenfica61147:114
AutFC Salzburg61144:84
Real Sociedad - Internazionale1:1
FC Salzburg - Real Sociedad0:2
Benfica - Real Sociedad0:1
Real Sociedad - Benfica3:1
Real Sociedad - FC Salzburg0:0
Internazionale - Real Sociedad0:0

Villarreal

Vyřazen: Evropská liga - osmifinále

Body do národního koeficientu: 16.0

Body do klubového koeficientu: 16.0

EL - osmifinále
1.z2.zprpen
FraOlympique Marseille541
EspVillarreal303
EL - skupina F
ZVRPGB
EspVillarreal64119:713
FraStade Rennais640213:612
IsrMaccabi Haifa61233:95
GrePanathinaikos61147:104
Panathinaikos - Villarreal2:0
Villarreal - Stade Rennais1:0
Villarreal - Maccabi Haifa0:0
Maccabi Haifa - Villarreal1:2
Stade Rennais - Villarreal2:3
Villarreal - Panathinaikos3:2

Real Betis

Vyřazen: Konferenční liga - playoff předkolo

Body do národního koeficientu: 7.0

Body do klubového koeficientu: 6.0

KL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
EspReal Betis101
CroDinamo Zagreb211
EL - skupina C
ZVRPGB
ScoGlasgow Rangers63218:611
CzeSparta Praha63129:710
EspReal Betis63039:79
CypAris Limassol61147:134
Glasgow Rangers - Real Betis1:0
Real Betis - Sparta Praha2:1
Aris Limassol - Real Betis0:1
Real Betis - Aris Limassol4:1
Sparta Praha - Real Betis1:0
Real Betis - Glasgow Rangers2:3

Sevilla

Vyřazen: Liga mistrů - skupinová fáze

Body do národního koeficientu: 6.0

Body do klubového koeficientu: 6.0

LM - skupina B
ZVRPGB
EngArsenal641116:413
NedPSV Eindhoven62318:109
FraRC Lens62226:118
EspSevilla60247:122
Sevilla - RC Lens1:1
PSV Eindhoven - Sevilla2:2
Sevilla - Arsenal1:2
Arsenal - Sevilla2:0
Sevilla - PSV Eindhoven2:3
RC Lens - Sevilla2:1

Osasuna

Vyřazen: Konferenční liga - 4. předkolo

Body do národního koeficientu: 0.5

Body do klubového koeficientu: 2.5

KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
EspOsasuna312
BelClub Brugge422
Sezóna 2022/23
VRPqVqRqPBnBody
4. Španělsko / 16.571730152020039116.0
Real Madrid822---1129.0
Sevilla555---823.0
Real Betis512---516.0
Real Sociedad512---516.0
Villarreal4222--214.0
FC Barcelona224---410.0
Atlético Madrid123---48.0

* souhrn bodů v dané sezóně, které jsou započítány do národního koeficientu

Real Madrid

Vyřazen: Liga mistrů - semifinále

Body do národního koeficientu: 29.0

Body do klubového koeficientu: 29.0

LM - semifinále
1.z2.zprpen
EspReal Madrid110
EngManchester City514
LM - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
EspReal Madrid422
EngChelsea000
LM - osmifinále
1.z2.zprpen
EngLiverpool220
EspReal Madrid651
LM - skupina F
ZVRPGB
EspReal Madrid641115:613
GerRB Leipzig640213:912
UkrShakhtar Donetsk61328:106
ScoCeltic60244:152
Celtic - Real Madrid0:3
Real Madrid - RB Leipzig2:0
Real Madrid - Shakhtar Donetsk2:1
Shakhtar Donetsk - Real Madrid1:1
RB Leipzig - Real Madrid3:2
Real Madrid - Celtic5:1

Sevilla

Vyřazen: Evropská liga - finále

Body do národního koeficientu: 23.0

Body do klubového koeficientu: 21.0

EL - finále
prpen
EspSevilla114
ItaAS Roma111
EL - semifinále
1.z2.zprpen
ItaJuventus2110
EspSevilla3111
EL - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
EngManchester United220
EspSevilla523
EL - osmifinále
1.z2.zprpen
EspSevilla220
TurFenerbahçe101
EL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
EspSevilla330
NedPSV Eindhoven202
LM - skupina G
ZVRPGB
EngManchester City642014:214
GerBorussia Dortmund623110:59
EspSevilla61236:125
DenFC København60331:123
Sevilla - Manchester City0:4
FC København - Sevilla0:0
Sevilla - Borussia Dortmund1:4
Borussia Dortmund - Sevilla1:1
Sevilla - FC København3:0
Manchester City - Sevilla3:1

Real Betis

Vyřazen: Evropská liga - osmifinále

Body do národního koeficientu: 16.0

Body do klubového koeficientu: 16.0

EL - osmifinále
1.z2.zprpen
EngManchester United541
EspReal Betis110
EL - skupina C
ZVRPGB
EspReal Betis651012:416
ItaAS Roma631211:710
BulLudogorets Razgrad62138:97
FinHJK Helsinki60152:131
HJK Helsinki - Real Betis0:2
Real Betis - Ludogorets Razgrad3:2
AS Roma - Real Betis1:2
Real Betis - AS Roma1:1
Ludogorets Razgrad - Real Betis0:1
Real Betis - HJK Helsinki3:0

Real Sociedad

Vyřazen: Evropská liga - osmifinále

Body do národního koeficientu: 16.0

Body do klubového koeficientu: 16.0

EL - osmifinále
1.z2.zprpen
ItaAS Roma220
EspReal Sociedad000
EL - skupina E
ZVRPGB
EspReal Sociedad650110:215
EngManchester United650110:315
MolSheriff Tiraspol62044:106
CypOmonia Nicosia60063:120
Manchester United - Real Sociedad0:1
Real Sociedad - Omonia Nicosia2:1
Sheriff Tiraspol - Real Sociedad0:2
Real Sociedad - Sheriff Tiraspol3:0
Omonia Nicosia - Real Sociedad0:2
Real Sociedad - Manchester United0:1

Villarreal

Vyřazen: Konferenční liga - osmifinále

Body do národního koeficientu: 14.0

Body do klubového koeficientu: 12.0

KL - osmifinále
1.z2.zprpen
BelAnderlecht211
EspVillarreal110
KL - skupina C
ZVRPGB
EspVillarreal641114:913
PolLech Poznan623112:79
IsrHapoel Beer-Sheva61418:57
AutAustria Wien60242:152
Villarreal - Lech Poznan4:3
Hapoel Beer-Sheva - Villarreal1:2
Villarreal - Austria Wien5:0
Austria Wien - Villarreal0:1
Villarreal - Hapoel Beer-Sheva2:2
Lech Poznan - Villarreal3:0
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
EspVillarreal642
CroHajduk Split220

FC Barcelona

Vyřazen: Evropská liga - playoff předkolo

Body do národního koeficientu: 10.0

Body do klubového koeficientu: 9.0

EL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
EspFC Barcelona321
EngManchester United422
LM - skupina C
ZVRPGB
GerBayern München660018:218
ItaInternazionale631210:710
EspFC Barcelona621312:127
CzeViktoria Plzeň60065:240
FC Barcelona - Viktoria Plzeň5:1
Bayern München - FC Barcelona2:0
Internazionale - FC Barcelona1:0
FC Barcelona - Internazionale3:3
FC Barcelona - Bayern München0:3
Viktoria Plzeň - FC Barcelona2:4

Atlético Madrid

Vyřazen: Liga mistrů - skupinová fáze

Body do národního koeficientu: 8.0

Body do klubového koeficientu: 8.0

LM - skupina B
ZVRPGB
PorFC Porto640212:712
BelClub Brugge63217:411
GerBayer Leverkusen61234:85
EspAtlético Madrid61235:95
Atlético Madrid - FC Porto2:1
Bayer Leverkusen - Atlético Madrid2:0
Club Brugge - Atlético Madrid2:0
Atlético Madrid - Club Brugge0:0
Atlético Madrid - Bayer Leverkusen2:2
FC Porto - Atlético Madrid2:1
Sezóna 2021/22
VRPqVqRqPBnBody
3. Španělsko / 18.428730202500049129.0
Real Madrid9-4---1230.0
Villarreal534---1124.0
Atlético Madrid334---1019.0
FC Barcelona444---618.0
Sevilla334---514.0
Real Betis433---314.0
Real Sociedad242---210.0

* souhrn bodů v dané sezóně, které jsou započítány do národního koeficientu

Real Madrid

Vyřazen: Liga mistrů - finále

Body do národního koeficientu: 30.0

Body do klubového koeficientu: 30.0

LM - finále
prpen
EngLiverpool0
EspReal Madrid1
LM - semifinále
1.z2.zprpen
EngManchester City5410
EspReal Madrid6321
LM - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
EngChelsea4130
EspReal Madrid5311
LM - osmifinále
1.z2.zprpen
FraParis Saint-Germain211
EspReal Madrid303
LM - skupina D
ZVRPGB
EspReal Madrid650114:315
ItaInternazionale63128:510
MolSheriff Tiraspol62137:117
UkrShakhtar Donetsk60242:122
Internazionale - Real Madrid0:1
Real Madrid - Sheriff Tiraspol1:2
Shakhtar Donetsk - Real Madrid0:5
Real Madrid - Shakhtar Donetsk2:1
Sheriff Tiraspol - Real Madrid0:3
Real Madrid - Internazionale2:0

Villarreal

Vyřazen: Liga mistrů - semifinále

Body do národního koeficientu: 24.0

Body do klubového koeficientu: 24.0

LM - semifinále
1.z2.zprpen
EngLiverpool523
EspVillarreal202
LM - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
EspVillarreal211
GerBayern München101
LM - osmifinále
1.z2.zprpen
EspVillarreal413
ItaJuventus110
LM - skupina F
ZVRPGB
EngManchester United632111:811
EspVillarreal631212:910
ItaAtalanta613212:136
SuiYoung Boys61237:125
Villarreal - Atalanta2:2
Manchester United - Villarreal2:1
Young Boys - Villarreal1:4
Villarreal - Young Boys2:0
Villarreal - Manchester United0:2
Atalanta - Villarreal2:3

Atlético Madrid

Vyřazen: Liga mistrů - čtvrtfinále

Body do národního koeficientu: 19.0

Body do klubového koeficientu: 19.0

LM - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
EngManchester City110
EspAtlético Madrid000
LM - osmifinále
1.z2.zprpen
EspAtlético Madrid211
EngManchester United110
LM - skupina B
ZVRPGB
EngLiverpool660017:618
EspAtlético Madrid62137:87
PorFC Porto61234:115
ItaAC Milan61146:94
Atlético Madrid - FC Porto0:0
AC Milan - Atlético Madrid1:2
Atlético Madrid - Liverpool2:3
Liverpool - Atlético Madrid2:0
Atlético Madrid - AC Milan0:1
FC Porto - Atlético Madrid1:3

FC Barcelona

Vyřazen: Evropská liga - čtvrtfinále

Body do národního koeficientu: 18.0

Body do klubového koeficientu: 15.0

EL - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
GerEintracht Frankfurt413
EspFC Barcelona312
EL - osmifinále
1.z2.zprpen
EspFC Barcelona202
TurGalatasaray101
EL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
EspFC Barcelona514
ItaNapoli312
LM - skupina E
ZVRPGB
GerBayern München660022:318
PorBenfica62227:98
EspFC Barcelona62132:97
UkrDinamo Kiev60151:111
FC Barcelona - Bayern München0:3
Benfica - FC Barcelona3:0
FC Barcelona - Dinamo Kiev1:0
Dinamo Kiev - FC Barcelona0:1
FC Barcelona - Benfica0:0
Bayern München - FC Barcelona3:0

Sevilla

Vyřazen: Evropská liga - osmifinále

Body do národního koeficientu: 14.0

Body do klubového koeficientu: 12.0

EL - osmifinále
1.z2.zprpen
EspSevilla1100
EngWest Ham United2011
EL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
EspSevilla330
CroDinamo Zagreb211
LM - skupina G
ZVRPGB
FraLille OSC63217:411
AutFC Salzburg63128:610
EspSevilla61325:56
GerVfL Wolfsburg61235:105
Sevilla - FC Salzburg1:1
VfL Wolfsburg - Sevilla1:1
Lille OSC - Sevilla0:0
Sevilla - Lille OSC1:2
Sevilla - VfL Wolfsburg2:0
FC Salzburg - Sevilla1:0

Real Betis

Vyřazen: Evropská liga - osmifinále

Body do národního koeficientu: 14.0

Body do klubového koeficientu: 11.0

EL - osmifinále
1.z2.zprpen
EspReal Betis211
GerEintracht Frankfurt321
EL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
RusZenit St. Petersburg220
EspReal Betis330
EL - skupina G
ZVRPGB
GerBayer Leverkusen641114:513
EspReal Betis631212:1210
ScoCeltic630313:159
HunFerencváros61055:123
Real Betis - Celtic4:3
Ferencváros - Real Betis1:3
Real Betis - Bayer Leverkusen1:1
Bayer Leverkusen - Real Betis4:0
Real Betis - Ferencváros2:0
Celtic - Real Betis3:2

Real Sociedad

Vyřazen: Evropská liga - playoff předkolo

Body do národního koeficientu: 10.0

Body do klubového koeficientu: 9.0

EL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
GerRB Leipzig523
EspReal Sociedad321
EL - skupina B
ZVRPGB
FraAS Monaco63307:412
EspReal Sociedad62319:69
NedPSV Eindhoven62229:88
AutSturm Graz60243:102
PSV Eindhoven - Real Sociedad2:2
Real Sociedad - AS Monaco1:1
Sturm Graz - Real Sociedad0:1
Real Sociedad - Sturm Graz1:1
AS Monaco - Real Sociedad2:1
Real Sociedad - PSV Eindhoven3:0
Sezóna 2020/21
VRPqVqRqPBnBody
2. Španělsko / 19.500736181730042136.5
Villarreal123----330.0
Real Madrid633---1126.0
FC Barcelona512---920.0
Sevilla422---919.0
Granada CF5253--117.5
Atlético Madrid233---916.0
Real Sociedad242----8.0

* souhrn bodů v dané sezóně, které jsou započítány do národního koeficientu

Villarreal

Vyřazen: Evropská liga - finále

Body do národního koeficientu: 30.0

Body do klubového koeficientu: 30.0

EL - finále
prpen
EspVillarreal1011
EngManchester United1010
EL - semifinále
1.z2.zprpen
EspVillarreal220
EngArsenal110
EL - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
CroDinamo Zagreb101
EspVillarreal312
EL - osmifinále
1.z2.zprpen
UkrDinamo Kiev000
EspVillarreal422
EL - playoff 1. kolo
1.z2.zprpen
AutFC Salzburg101
EspVillarreal422
EL - skupina I
ZVRPGB
EspVillarreal651017:516
IsrMaccabi Tel-Aviv63216:711
TurSivasspor62049:116
AzbQarabag FK60154:131
Villarreal - Sivasspor5:3
Qarabag FK - Villarreal1:3
Villarreal - Maccabi Tel-Aviv4:0
Maccabi Tel-Aviv - Villarreal1:1
Villarreal - Qarabag FK3:0
Sivasspor - Villarreal0:1

Real Madrid

Vyřazen: Liga mistrů - semifinále

Body do národního koeficientu: 26.0

Body do klubového koeficientu: 26.0

LM - semifinále
1.z2.zprpen
EspReal Madrid110
EngChelsea312
LM - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
EspReal Madrid330
EngLiverpool110
LM - osmifinále
1.z2.zprpen
ItaAtalanta101
EspReal Madrid413
LM - skupina B
ZVRPGB
EspReal Madrid631211:910
GerBorussia Mönchengladbach622216:98
UkrShakhtar Donetsk62225:128
ItaInternazionale61327:96
Real Madrid - Shakhtar Donetsk2:3
Borussia Mönchengladbach - Real Madrid2:2
Real Madrid - Internazionale3:2
Internazionale - Real Madrid0:2
Real Madrid - Borussia Mönchengladbach2:0
Shakhtar Donetsk - Real Madrid2:0

FC Barcelona

Vyřazen: Liga mistrů - osmifinále

Body do národního koeficientu: 20.0

Body do klubového koeficientu: 20.0

LM - osmifinále
1.z2.zprpen
EspFC Barcelona211
FraParis Saint-Germain541
LM - skupina G
ZVRPGB
ItaJuventus650114:415
EspFC Barcelona650116:515
UkrDinamo Kiev61144:134
HunFerencváros60155:171
FC Barcelona - Ferencváros5:1
Juventus - FC Barcelona0:2
FC Barcelona - Dinamo Kiev2:1
Dinamo Kiev - FC Barcelona0:4
FC Barcelona - Juventus0:3
Ferencváros - FC Barcelona0:3

Sevilla

Vyřazen: Liga mistrů - osmifinále

Body do národního koeficientu: 19.0

Body do klubového koeficientu: 19.0

LM - osmifinále
1.z2.zprpen
EspSevilla422
GerBorussia Dortmund532
LM - skupina E
ZVRPGB
EngChelsea642014:214
EspSevilla64119:813
RusFK Krasnodar61236:115
FraStade Rennais60153:111
Chelsea - Sevilla0:0
Sevilla - Stade Rennais1:0
Sevilla - FK Krasnodar3:2
FK Krasnodar - Sevilla1:2
Stade Rennais - Sevilla1:3
Sevilla - Chelsea0:4

Granada CF

Vyřazen: Evropská liga - čtvrtfinále

Body do národního koeficientu: 17.5

Body do klubového koeficientu: 13.0

EL - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
EspGranada CF000
EngManchester United422
EL - osmifinále
1.z2.zprpen
EspGranada CF321
NorMolde FK202
EL - playoff 1. kolo
1.z2.zprpen
EspGranada CF321
ItaNapoli202
EL - skupina E
ZVRPGB
NedPSV Eindhoven640212:912
EspGranada CF63216:311
GrePAOK Thessaloniki61328:76
CypOmonia Nicosia61145:124
PSV Eindhoven - Granada CF1:2
Granada CF - PAOK Thessaloniki0:0
Omonia Nicosia - Granada CF0:2
Granada CF - Omonia Nicosia2:1
PAOK Thessaloniki - Granada CF0:0
Granada CF - PSV Eindhoven0:1
EL - 4. předkolo
prpen
SweMalmö FF1
EspGranada CF3
EL - 3. předkolo
prpen
EspGranada CF2
GeoLokomotivi Tbilisi0
EL - 2. předkolo
prpen
AlbTeuta Durrës0
EspGranada CF4

Atlético Madrid

Vyřazen: Liga mistrů - osmifinále

Body do národního koeficientu: 16.0

Body do klubového koeficientu: 16.0

LM - osmifinále
1.z2.zprpen
EspAtlético Madrid000
EngChelsea312
LM - skupina A
ZVRPGB
GerBayern München651018:516
EspAtlético Madrid62317:89
AutFC Salzburg611410:174
RusLokomotiv Moscow60335:103
Bayern München - Atlético Madrid4:0
Atlético Madrid - FC Salzburg3:2
Lokomotiv Moscow - Atlético Madrid1:1
Atlético Madrid - Lokomotiv Moscow0:0
FC Salzburg - Atlético Madrid0:2
Atlético Madrid - Bayern München1:1

Real Sociedad

Vyřazen: Evropská liga - playoff 1. kolo

Body do národního koeficientu: 8.0

Body do klubového koeficientu: 8.0

EL - playoff 1. kolo
1.z2.zprpen
EspReal Sociedad000
EngManchester United440
EL - skupina F
ZVRPGB
ItaNapoli63217:411
EspReal Sociedad62315:49
NedAZ Alkmaar62227:58
CroNK Rijeka61146:124
NK Rijeka - Real Sociedad0:1
Real Sociedad - Napoli0:1
Real Sociedad - AZ Alkmaar1:0
AZ Alkmaar - Real Sociedad0:0
Napoli - Real Sociedad1:1
Real Sociedad - NK Rijeka2:2
Sezóna 2019/20
VRPqVqRqPBnBody
1. Španělsko / 18.928734121751041132.5
Sevilla921---326.0
FC Barcelona531---1024.0
Atlético Madrid513---1022.0
Real Madrid323---917.0
Valencia323---917.0
Espanyol42251--15.5
Getafe5-4----11.0

* souhrn bodů v dané sezóně, které jsou započítány do národního koeficientu

Sevilla

Vyřazen: Evropská liga - finále

Body do národního koeficientu: 26.0

Body do klubového koeficientu: 26.0

EL - finále
prpen
EspSevilla3
ItaInternazionale2
EL - semifinále
prpen
EspSevilla2
EngManchester United1
EL - čtvrtfinále
prpen
EngWolverhampton Wanderers0
EspSevilla1
EL - osmifinále
prpen
EspSevilla2
ItaAS Roma0
EL - playoff 1. kolo
1.z2.zprpen
RomCFR Cluj110
EspSevilla110
EL - skupina A
ZVRPGB
EspSevilla650114:315
CypAPOEL Nicosia631210:810
AzbQarabag FK61238:115
LuxF91 Dudelange61148:184
Qarabag FK - Sevilla0:3
Sevilla - APOEL Nicosia1:0
Sevilla - F91 Dudelange3:0
F91 Dudelange - Sevilla2:5
APOEL Nicosia - Sevilla1:0
Sevilla - Qarabag FK2:0

FC Barcelona

Vyřazen: Liga mistrů - čtvrtfinále

Body do národního koeficientu: 24.0

Body do klubového koeficientu: 24.0

LM - čtvrtfinále
prpen
EspFC Barcelona2
GerBayern München8
LM - osmifinále
1.z2.zprpen
ItaNapoli211
EspFC Barcelona413
LM - skupina F
ZVRPGB
EspFC Barcelona64209:414
GerBorussia Dortmund63128:810
ItaInternazionale621310:97
CzeSlavia Praha60244:102
Borussia Dortmund - FC Barcelona0:0
FC Barcelona - Internazionale2:1
Slavia Praha - FC Barcelona1:2
FC Barcelona - Slavia Praha0:0
Internazionale - FC Barcelona1:2
FC Barcelona - Borussia Dortmund3:1

Atlético Madrid

Vyřazen: Liga mistrů - čtvrtfinále

Body do národního koeficientu: 22.0

Body do klubového koeficientu: 22.0

LM - čtvrtfinále
prpen
GerRB Leipzig2
EspAtlético Madrid1
LM - osmifinále
1.z2.zprpen
EspAtlético Madrid4103
EngLiverpool2011
LM - skupina D
ZVRPGB
ItaJuventus651012:416
EspAtlético Madrid63128:510
GerBayer Leverkusen62045:96
RusLokomotiv Moscow61054:113
Atlético Madrid - Juventus2:2
Lokomotiv Moscow - Atlético Madrid0:2
Atlético Madrid - Bayer Leverkusen1:0
Bayer Leverkusen - Atlético Madrid2:1
Atlético Madrid - Lokomotiv Moscow2:0
Juventus - Atlético Madrid1:0

Real Madrid

Vyřazen: Liga mistrů - osmifinále

Body do národního koeficientu: 17.0

Body do klubového koeficientu: 17.0

LM - osmifinále
1.z2.zprpen
EspReal Madrid211
EngManchester City422
LM - skupina A
ZVRPGB
FraParis Saint-Germain651017:216
EspReal Madrid632114:811
BelClub Brugge60334:123
TurGalatasaray60241:142
Paris Saint-Germain - Real Madrid3:0
Real Madrid - Club Brugge2:2
Galatasaray - Real Madrid0:1
Real Madrid - Galatasaray6:0
Club Brugge - Real Madrid1:3
Real Madrid - Paris Saint-Germain2:2

Valencia

Vyřazen: Liga mistrů - osmifinále

Body do národního koeficientu: 17.0

Body do klubového koeficientu: 17.0

LM - osmifinále
1.z2.zprpen
ItaAtalanta844
EspValencia413
LM - skupina H
ZVRPGB
EspValencia63219:711
EngChelsea632111:911
NedAjax631212:610
FraLille OSC60154:141
Chelsea - Valencia0:1
Valencia - Ajax0:3
Lille OSC - Valencia1:1
Valencia - Lille OSC4:1
Ajax - Valencia0:1
Valencia - Chelsea2:2

Espanyol

Vyřazen: Evropská liga - playoff 1. kolo

Body do národního koeficientu: 15.5

Body do klubového koeficientu: 10.0

EL - playoff 1. kolo
1.z2.zprpen
EngWolverhampton Wanderers642
EspEspanyol303
EL - skupina H
ZVRPGB
EspEspanyol632112:411
BulLudogorets Razgrad622210:108
HunFerencváros61415:77
RusCSKA Moscow61233:95
Espanyol - Ferencváros1:1
CSKA Moscow - Espanyol0:2
Ludogorets Razgrad - Espanyol0:1
Espanyol - Ludogorets Razgrad6:0
Espanyol - CSKA Moscow0:1
Ferencváros - Espanyol2:2
EL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
EspEspanyol532
UkrZorya Luhansk312
EL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
SuiFC Luzern000
EspEspanyol633
EL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
EspEspanyol743
IslStjarnan FC101

Getafe

Vyřazen: Evropská liga - osmifinále

Body do národního koeficientu: 11.0

Body do klubového koeficientu: 11.0

EL - osmifinále
prpen
ItaInternazionale2
EspGetafe0
EL - playoff 1. kolo
1.z2.zprpen
EspGetafe321
NedAjax202
EL - skupina C
ZVRPGB
SuiFC Basel641112:413
EspGetafe64028:412
RusFK Krasnodar63037:119
TurTrabzonspor60153:111
Getafe - Trabzonspor1:0
FK Krasnodar - Getafe1:2
Getafe - FC Basel0:1
FC Basel - Getafe2:1
Getafe - FK Krasnodar3:0
Trabzonspor - Getafe0:1