Národní koeficient UEFA

Přehled UEFA koeficientů, které určují nasazení a počet startujících týmů v evropských fotbalových soutěžích. Koeficienty jsou vypočítány na základě výsledků klubů v evropských pohárech během posledních pěti sezón.


Pětiletý žebříček 2023/24

Pořadí součtu koeficientů 5 sezón určí nasazení do sezóny 2025/26.

SOUČET 23/24 22/23 21/22 20/21 19/20
1EngAnglie
8104.30317.37523.00021.00024.35718.571
Manchester City 28.0Arsenal 22.0Liverpool 20.0West Ham United 19.0Aston Villa 19.0Brighton & Hove Albion 16.0Newcastle United 8.0Manchester United 7.0
2ItaItálie
1/790.28421.00022.35715.71416.28514.928
Atalanta 28.0AS Roma 23.0Fiorentina 23.0Internazionale 20.0Lazio 18.0AC Milan 18.0Napoli 17.0
3EspŠpanělsko
1/889.23915.81216.57118.42819.50018.928
Real Madrid 32.0Atlético Madrid 24.0FC Barcelona 23.0Real Sociedad 18.0Villarreal 16.0Real Betis 7.0Sevilla 6.0Osasuna 0.5
4GerNěmecko
1/786.62419.35717.12516.21415.21418.714
Borussia Dortmund 29.0Bayer Leverkusen 29.0Bayern München 28.0RB Leipzig 18.0SC Freiburg 16.0Eintracht Frankfurt 9.5Union Berlin 6.0
5FraFrancie
666.83116.25012.58318.4167.91611.666
Paris Saint-Germain 23.0Olympique Marseille 22.0Lille OSC 18.5Stade Rennais 12.0RC Lens 11.0Toulouse FC 11.0
6NedNizozemsko
561.30010.00013.50019.2009.2009.400
PSV Eindhoven 20.5Feyenoord 10.0Ajax 9.0AZ Alkmaar 7.0FC Twente Enschede 3.5
7PorPortugalsko
656.31611.00012.50012.9169.60010.300
FC Porto 19.0Benfica 17.0Sporting CP Lisbon 15.0Sporting Braga 13.0Vitória Guimarães 1.0FC Arouca 1.0
8BelBelgie
548.80014.40014.2006.6006.0007.600
Club Brugge 25.5AA Gent 16.0Union Saint-Gilloise 13.0Racing Genk 9.5Royal Antwerp 8.0
9TurTurecko
438.60012.00011.8006.7003.1005.000
Fenerbahçe 20.0Galatasaray 15.5Besiktas 9.0Adana Demirspor 3.5
10CzeČesko
436.05013.5006.7506.7006.6002.500
Viktoria Plzeň 22.5Slavia Praha 17.5Sparta Praha 14.0Bohemians Praha 0
11ScoSkotsko
536.0506.4003.5007.9008.5009.750
Glasgow Rangers 16.0Celtic 7.0Aberdeen 5.5Hibernian 2.5Hearts FC 1.0
12SuiŠvýcarsko
532.9755.2008.5007.7505.1256.400
Servette FC Genève 10.5Young Boys 9.5FC Lugano 3.0FC Luzern 2.0FC Basel 1.0
13AutRakousko
532.6004.8004.90010.4006.7005.800
Sturm Graz 8.0FC Salzburg 7.0LASK 3.5Austria Wien 3.0Rapid Wien 2.5
14NorNorsko
431.6258.0005.7507.6256.5003.750
Bodø/Glimt 14.5Molde FK 13.0Rosenborg BK 2.5SK Brann Bergen 2.0
15DenDánsko
431.4508.5005.9007.8004.1255.125
FC København 19.5FC Nordsjælland 10.5FC Midtjylland 3.0AGF Aarhus 1.0
16GreŘecko
1/531.12511.0002.1258.0005.1004.900
Olympiakos Piraeus 22.5PAOK Thessaloniki 20.0Panathinaikos 5.5AEK Athens 4.5Aris Thessaloniki 2.5
17IsrIzrael
431.1258.7506.2506.7507.0002.375
Maccabi Tel-Aviv 19.0Maccabi Haifa 13.5Hapoel Beer-Sheva 2.0Beitar Jerusalem 0.5
18UkrUkrajina
528.0004.1005.7004.2006.8007.200
Shakhtar Donetsk 11.0Zorya Luhansk 6.0SC Dnipro-1 1.5Vorskla Poltava 1.0Dynamo Kyiv 1.0
19SrbSrbsko
527.7751.4005.3759.5005.5006.000
Red Star Belgrade 5.0Partizan Belgrade 1.0TSC Backa Topola 1.0Vojvodina Novi Sad 0Cukaricki Belgrade 0
20CroChorvatsko
425.5255.8753.3756.0005.9004.375
Dinamo Zagreb 15.5NK Rijeka 4.5NK Osijek 3.0Hajduk Split 0.5
21PolPolsko
425.3756.8757.7504.6254.0002.125
Legia Warsaw 12.5Raków Czestochowa 9.0Lech Poznan 3.0Pogon Szczecin 3.0
22CypKypr
422.1003.7505.1004.1254.0005.125
Aris Limassol 6.0APOEL Nicosia 4.0Omonia Nicosia 3.0AEK Larnaca 2.0
23HunMaďarsko
421.8754.5005.8752.7504.2504.500
Ferencváros 15.5DVSC Debrecen 1.5Kecskeméti TE 1.0Zalaegerszegi TE 0
24SweŠvédsko
421.5001.8756.2505.1252.5005.750
BK Häcken 6.5Djurgårdens IF 0.5Hammarby IF 0.5Kalmar FF 0
25RomRumunsko
421.3753.2506.2502.2503.7505.875
Farul Constanta 6.0Sepsi OSK 4.0FCSB 2.5CFR Cluj 0.5
26BulBulharsko
420.3754.3754.5003.3754.0004.125
Ludogorets Razgrad 13.5Levski Sofia 4.0CSKA 1948 Sofia 0CSKA Sofia 0
27AzbÁzerbájdžán
420.1255.8754.0004.3752.5003.375
Qarabag FK 19.0Sabah FK 3.0Neftchi Baku 1.5Gabala FK 0
28SvkSlovensko
419.6255.0006.0004.1251.5003.000
Slovan Bratislava 12.0Spartak Trnava 5.0MSK Zilina 2.0DAC Dunajska Streda 1.0
30SloSlovinsko
413.2503.8752.1253.0002.2502.000
Olimpija Ljubljana 8.0NK Celje 3.5NK Maribor 3.0NK Domzale 1.0
31MolMoldavsko
413.1252.0003.7505.2501.3750.750
Sheriff Tiraspol 6.0Zimbru Chisinau 1.5Milsami Orhei 0.5Petrocub Hîncesti 0
32KosKosovo
411.5413.0002.8752.3331.8331.500
FC Ballkani 9.0KF Dukagjini 2.0SC Gjilani 0.5FC Drita 0.5
33KazKazachstán
411.5003.1251.1252.8751.0003.375
FK Astana 7.0Tobol Kustanai 3.5FK Aktobe 1.5Ordabasy Shymkent 0.5
34FinFinsko
411.1251.7502.6253.7501.3751.625
HJK Helsinki 5.5Haka Valkeakoski 0.5Honka Espoo 0.5KuPS Kuopio 0.5
35IrlIrsko
410.8751.5003.3752.8751.8751.250
Derry City 4.0Dundalk 2.0St. Patrick's Athletic 0Shamrock Rovers 0
36ArmArménie
410.6252.2502.3751.8751.3752.750
Pyunik Yerevan 4.0Alashkert FC 2.5Ararat-Armenia 1.5Urartu FC 1.0
37LatLotyšsko
410.6251.6252.7502.6251.3752.250
RFS Riga 2.0Valmieras FK 2.0Riga FC 2.0FK Auda 0.5
38FarFaerské ostrovy
410.3752.7502.2501.5002.7501.125
KI Klaksvik 7.0B36 Torshavn 3.0Víkingur 0.5HB Torshavn 0.5
39BosBosna a Herc.
410.0002.2502.0001.6252.6251.500
Zrinjski Mostar 6.0Zeljeznicar Sarajevo 2.0FK Sarajevo 1.0FK Borac Banja Luka 0
40LieLichtenštejnsko
110.0000.5006.5000.0000.5002.500
FC Vaduz 0.5
41IslIsland
39.5833.8333.0001.5000.6250.625
Breidablik 7.0KA Akureyri 3.5Vikingur Reykjavik 1.0
42NirSeverní Irsko
49.2081.1251.2501.6252.8332.375
Crusaders Belfast 2.0Glentoran 1.0Linfield Belfast 1.0Larne FC 0.5
43LuxLucembursko
48.6252.2501.1251.2501.0003.000
F91 Dudelange 3.0Swift Hesperange 3.0Progrès Niederkorn 2.5Differdange 03 0.5
44LitLitva
48.5001.1252.3751.7501.6251.625
FK Panevezys 2.0Zalgiris Vilnius 2.0FC Hegelmann 0.5Kauno Zalgiris 0
45MltMalta
48.2501.5002.6251.8751.5000.750
Hamrun Spartans 2.0Gzira United 2.0Balzan FC 1.5Birkirkara 0.5
46GeoGruzie
47.6251.2501.1251.2501.7502.250
Torpedo Kutaisi 2.0Dila Gori 2.0Dinamo Batumi 0.5Dinamo Tbilisi 0.5
47AlbAlbánie
47.3752.1250.8751.6252.0000.750
Partizani Tirana 5.0KF Tirana 1.5Egnatia Rrogozhinë 1.0Vllaznia Shkodër 1.0
48EstEstonsko
47.2070.1251.1663.6661.3750.875
Paide Linnameeskond 0.5Levadia Tallinn 0Trans Narva 0Flora Tallinn 0
49BlsBělorusko
46.6251.7500.6250.2501.5002.500
Neman Grodno 3.0BATE Borisov 3.0Dinamo Minsk 0.5Torpedo Zhodino 0.5
50MacSev. Makedonie
46.0001.5001.6250.6251.7500.500
FC Struga 3.5FK Shkupi 1.5Shkendija Tetovo 1.0Makedonija GjP 0
51AndAndorra
35.9981.6660.6661.5000.6661.500
Inter Club d'Escaldes 2.5FC Santa Coloma 2.5Atlètic Club d'Escaldes 0
52WalWales
45.7910.6251.1661.5001.5001.000
Haverfordwest County 1.5Penybont 0.5The New Saints 0.5Connah's Quay 0
53MonČerná Hora
35.7081.3331.0000.7501.6251.000
Sutjeska Niksic 2.5Buducnost Podgorica 1.0Arsenal Tivat 0.5
54GibGibraltar
34.9570.1660.8751.2501.6661.000
FCB Magpies 0.5Europa FC 0Lincoln Red Imps 0
55SmaSan Marino
31.8320.3330.8330.1660.5000.000
Cosmos 0.5La Fiorita 0.5Tre Penne 0

1. Kvalifikační body

  • Za Výhru v kvalifikaci: Tým získává 1 bod.
  • Za Remízu v kvalifikaci: Tým získává 0.5 bodu.

2. Bodování (základní skupiny, playoff)

  • Za Výhru: Tým získá 2 body.
  • Za Remízu: Tým získá 1 bod.

3. Bonusové body

  • Dosáhnutí skupinové fáze: Týmy získávají 4 bonusové body za postup do skupinové fáze Ligy mistrů.
  • Umístění ve skupinové fázi: Týmy získávají bonusové body za umístění v soutěži EL a KL.
    • 1. místo: v Evropské lize 4 body, v Konferenční lize 2 body.
    • 2. místo: v Evropské lize 2 body, v Konferenční lize 1 bod.
  • Další postup v soutěži: Další bonusové body mohou být přiděleny za postup do vyšších kol soutěží (osmifinále, čtvrtfinále, semifinále, finále).
    • Osmifinále LM: Tým získává 5 bodů.
    • Osmifinále EL: Tým získává 1 bod.
    • Čtvrtfinále LM, EL: Tým získává 1 bod.
    • Semifinále LM, EL, KL: Tým získává 1 bod.
    • Finále LM, EL, KL: Tým získává 1 bod.

4. Výpočet Národních koeficientů

  • Kumulace bodů: Body získané všemi týmy z jedné země se sčítají.
  • Dělení počtem týmů: Celkový počet bodů se dělí počtem týmů z této země, které se účastnily evropských soutěží.
  • Pětiletý cyklus: Koeficient je vypočítán na základě výsledků posledních pěti sezón.

Body do koeficientu za posledních 5 sezón

Sezóna 2023/24
VRPqVqRqPBnBody
1. Itálie / 21.000737221610150147.0
Atalanta841---828.0
AS Roma743---523.0
FiorentinaKL66-1-1423.0
Internazionale431---920.0
Lazio413---918.0
AC Milan525---618.0
Napoli323---917.0
VRPqVqRqPBnBody
2. Německo / 19.357736141911048135.5
Borussia DortmundLM732---1229.0
Bayer Leverkusen931---829.0
Bayern München732---1128.0
RB Leipzig413---918.0
SC Freiburg613---316.0
Eintracht Frankfurt31411-19.5
Union Berlin-24---46.0
VRPqVqRqPBnBody
3. Anglie / 17.375839112220048139.0
Manchester City82----1028.0
Arsenal523---1022.0
Liverpool7-3---620.0
West Ham United613---619.0
Aston Villa6242--319.0
Brighton & Hove Albion512---516.0
Newcastle United123---48.0
Manchester United114---47.0
VRPqVqRqPBnBody
4. Francie / 16.25062715182112697.5
Paris Saint-Germain525---1123.0
Olympique Marseille6441-1522.0
Lille OSC63111-218.5
Stade Rennais5-3---212.0
RC Lens233---411.0
Toulouse FC332---211.0
VRPqVqRqPBnBody
5. Španělsko / 15.812831141701150126.5
Real MadridLM84----1232.0
Atlético Madrid622---1024.0
FC Barcelona613---1023.0
Real Sociedad332---918.0
Villarreal512---516.0
Real Betis314----7.0
Sevilla-24---46.0
Osasuna----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
6. Belgie / 14.40051910131444872.0
Club Brugge822411325.5
AA Gent4225-1116.0
Union Saint-Gilloise4332---13.0
Racing Genk231132-9.5
Royal Antwerp1-52--48.0
VRPqVqRqPBnBody
7. Česko / 13.500415498441054.0
Viktoria Plzeň63151-222.5
Slavia Praha5-3211517.5
Sparta Praha415121314.0
Bohemians Praha-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
8. Turecko / 12.000493122022648.0
Fenerbahçe6-46--220.0
Galatasaray22451-415.5
Besiktas1146---9.0
Adana Demirspor---312-3.5
VRPqVqRqPBnBody
9. Portugalsko / 11.0006158156022266.0
FC Porto5-3---919.0
Benfica435---617.0
Sporting CP Lisbon442---315.0
Sporting Braga2154--413.0
Vitória Guimarães---1-1-1.0
FC Arouca---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
10. Řecko / 11.0005164161266455.0
Olympiakos PiraeusKL81531-222.5
PAOK Thessaloniki61342-220.0
Panathinaikos114213-5.5
AEK Athens114112-4.5
Aris Thessaloniki---211-2.5
VRPqVqRqPBnBody
11. Nizozemsko / 10.0005810149431350.0
PSV Eindhoven24231-920.5
Feyenoord224---410.0
Ajax2441-1-9.0
AZ Alkmaar2-422--7.0
FC Twente Enschede---312-3.5
VRPqVqRqPBnBody
12. Izrael / 8.75048461064235.0
Maccabi Tel-Aviv6-242-219.0
Maccabi Haifa244512-13.5
Hapoel Beer-Sheva---121-2.0
Beitar Jerusalem----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
13. Dánsko / 8.5004536963934.0
FC København22433-919.5
FC Nordsjælland31231--10.5
FC Midtjylland---222-3.0
AGF Aarhus---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
14. Norsko / 8.00048371046132.0
Bodø/Glimt32351-114.5
Molde FK5142-4-13.0
Rosenborg BK---211-2.5
SK Brann Bergen---121-2.0
VRPqVqRqPBnBody
15. Polsko / 6.87545181354127.5
Legia Warsaw4-4231112.5
Raków Czestochowa114521-9.0
Lech Poznan---3-1-3.0
Pogon Szczecin---3-1-3.0
VRPqVqRqPBnBody
16. Skotsko / 6.4005578448932.0
Glasgow Rangers332121516.0
Celtic114---47.0
Aberdeen132-11-5.5
Hibernian---213-2.5
Hearts FC---1-3-1.0
VRPqVqRqPBnBody
17. Ázerbájdžán / 5.8754424936323.5
Qarabag FK424521319.0
Sabah FK---3-1-3.0
Neftchi Baku---112-1.5
Gabala FK-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
18. Chorvatsko / 5.87545141035123.5
Dinamo Zagreb514312115.5
NK Rijeka---411-4.5
NK Osijek---3-1-3.0
Hajduk Split----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
19. Švýcarsko / 5.20054812365426.0
Servette FC Genève253-31-10.5
Young Boys12511-49.5
FC Lugano114--2-3.0
FC Luzern---121-2.0
FC Basel---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
20. Slovensko / 5.0004329947120.0
Slovan Bratislava314323112.0
Spartak Trnava-15321-5.0
MSK Zilina---2-2-2.0
DAC Dunajska Streda---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
21. Rakousko / 4.80055314624424.0
Sturm Graz325--2-8.0
FC Salzburg114---47.0
LASK1-511--3.5
Austria Wien---3-1-3.0
Rapid Wien---211-2.5
VRPqVqRqPBnBody
22. Maďarsko / 4.5004242826118.0
Ferencváros242611115.5
DVSC Debrecen---112-1.5
Kecskeméti TE---1-1-1.0
Zalaegerszegi TE-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
23. Bulharsko / 4.3754413639117.5
Ludogorets Razgrad413314113.5
Levski Sofia---321-4.0
CSKA 1948 Sofia-----2-0
CSKA Sofia-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
24. Ukrajina / 4.1005527338420.5
Shakhtar Donetsk314---411.0
Zorya Luhansk2131-1-6.0
SC Dnipro-1----33-1.5
Vorskla Poltava---1-1-1.0
Dynamo Kyiv---1-3-1.0
VRPqVqRqPBnBody
25. Slovinsko / 3.8754204958015.5
Olimpija Ljubljana2-4323-8.0
NK Celje---312-3.5
NK Maribor---222-3.0
NK Domzale---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
26. Island / 3.83330061116011.5
Breidablik--67-3-7.0
KA Akureyri---312-3.5
Vikingur Reykjavik---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
27. Kypr / 3.75041141127015.0
Aris Limassol1143-3-6.0
APOEL Nicosia---4-2-4.0
Omonia Nicosia---3-1-3.0
AEK Larnaca---121-2.0
VRPqVqRqPBnBody
28. Rumunsko / 3.25040001145013.0
Farul Constanta---6-2-6.0
Sepsi OSK---321-4.0
FCSB---211-2.5
CFR Cluj----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
29. Kazachstán / 3.12541147510012.5
FK Astana114323-7.0
Tobol Kustanai---314-3.5
FK Aktobe---112-1.5
Ordabasy Shymkent----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
30. Kosovo / 3.0004114826012.0
FC Ballkani1146-2-9.0
KF Dukagjini---2-2-2.0
SC Gjilani----11-0.5
FC Drita----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
31. Faerské ostrovy / 2.7504114486011.0
KI Klaksvik114242-7.0
B36 Torshavn---222-3.0
Víkingur----11-0.5
HB Torshavn----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
32. Lucembursko / 2.250400074509.0
F91 Dudelange---3-1-3.0
Swift Hesperange---222-3.0
Progrès Niederkorn---211-2.5
Differdange 03----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
33. Arménie / 2.250400074709.0
Pyunik Yerevan---4-2-4.0
Alashkert FC---211-2.5
Ararat-Armenia----31-1.5
Urartu FC---1-3-1.0
VRPqVqRqPBnBody
34. Bosna a Herc. / 2.250411436709.0
Zrinjski Mostar114224-6.0
Zeljeznicar Sarajevo---121-2.0
FK Sarajevo----2--1.0
FK Borac Banja Luka-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
35. Albánie / 2.125400065508.5
Partizani Tirana---422-5.0
KF Tirana---112-1.5
Egnatia Rrogozhinë----2--1.0
Vllaznia Shkodër---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
36. Moldavsko / 2.000401554708.0
Sheriff Tiraspol-15422-6.0
Zimbru Chisinau---112-1.5
Milsami Orhei----11-0.5
Petrocub Hîncesti-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
37. Švédsko / 1.875400655407.5
BK Häcken--653--6.5
Djurgårdens IF----11-0.5
Hammarby IF----11-0.5
Kalmar FF-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
38. Bělorusko / 1.750400046807.0
Neman Grodno---222-3.0
BATE Borisov---224-3.0
Dinamo Minsk----11-0.5
Torpedo Zhodino----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
39. Finsko / 1.750402434707.0
HJK Helsinki-24314-5.5
Haka Valkeakoski----11-0.5
Honka Espoo----11-0.5
KuPS Kuopio----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
40. Andorra / 1.666300042705.0
Inter Club d'Escaldes---211-2.5
FC Santa Coloma---213-2.5
Atlètic Club d'Escaldes-----3-0
VRPqVqRqPBnBody
41. Lotyšsko / 1.6254000611106.5
RFS Riga---2-2-2.0
Valmieras FK---2-4-2.0
Riga FC---2-4-2.0
FK Auda----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
42. Irsko / 1.500400044806.0
Derry City---321-4.0
Dundalk---121-2.0
St. Patrick's Athletic-----2-0
Shamrock Rovers-----4-0
VRPqVqRqPBnBody
43. Sev. Makedonie / 1.500400052906.0
FC Struga---314-3.5
FK Shkupi---112-1.5
Shkendija Tetovo---1-1-1.0
Makedonija GjP-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
44. Malta / 1.5004000441006.0
Hamrun Spartans---2-4-2.0
Gzira United---123-2.0
Balzan FC---112-1.5
Birkirkara----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
45. Srbsko / 1.4005021610947.0
Red Star Belgrade-15---45.0
Partizan Belgrade---1-3-1.0
TSC Backa Topola-15--2-1.0
Vojvodina Novi Sad-----2-0
Cukaricki Belgrade--6--2-0
VRPqVqRqPBnBody
46. Černá Hora / 1.333300032504.0
Sutjeska Niksic---211-2.5
Buducnost Podgorica---1-3-1.0
Arsenal Tivat----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
47. Gruzie / 1.250400034905.0
Torpedo Kutaisi---121-2.0
Dila Gori---2-4-2.0
Dinamo Batumi----11-0.5
Dinamo Tbilisi----13-0.5
VRPqVqRqPBnBody
48. Severní Irsko / 1.125400025704.5
Crusaders Belfast---121-2.0
Glentoran----2--1.0
Linfield Belfast---1-3-1.0
Larne FC----13-0.5
VRPqVqRqPBnBody
49. Litva / 1.125400025904.5
FK Panevezys---121-2.0
Zalgiris Vilnius---125-2.0
FC Hegelmann----11-0.5
Kauno Zalgiris-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
50. Wales / 0.625400013802.5
Haverfordwest County---112-1.5
Penybont----11-0.5
The New Saints----13-0.5
Connah's Quay-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
51. Lichtenštejnsko / 0.500100001100.5
FC Vaduz----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
52. San Marino / 0.333300002501.0
Cosmos----11-0.5
La Fiorita----11-0.5
Tre Penne-----3-0
VRPqVqRqPBnBody
53. Gibraltar / 0.166300001700.5
FCB Magpies----11-0.5
Europa FC-----2-0
Lincoln Red Imps-----4-0
VRPqVqRqPBnBody
54. Estonsko / 0.125400001900.5
Paide Linnameeskond----11-0.5
Levadia Tallinn-----2-0
Trans Narva-----2-0
Flora Tallinn-----4-0

* LM - Liga mistrů; EL - Evropská liga; KL - Evropská konferenční liga; Bn - bonusové body; V - výhra; R - remíza; P - prohra; q - kvalifikační

Sezóna 2022/23
VRPqVqRqPBnBody
1. Anglie / 23.000746141220053161.0
Manchester City85----1233.0
West Ham United121-2--431.0
Manchester United822---422.0
Chelsea514---1021.0
Liverpool5-3---919.0
Tottenham Hotspur332---918.0
Arsenal521---517.0
VRPqVqRqPBnBody
2. Itálie / 22.357744182711049156.5
Internazionale733---1229.0
Fiorentina101411-325.5
Napoli712---1025.0
AC Milan534---1124.0
AS Roma744---624.0
Juventus536---720.0
Lazio334----9.0
VRPqVqRqPBnBody
3. Německo / 17.125834162210152137.0
Bayern München811---1027.0
Bayer Leverkusen545---721.0
RB Leipzig413---918.0
Borussia Dortmund332---918.0
Eintracht Frankfurt314---916.0
SC Freiburg422---515.0
Union Berlin523---315.0
1.FC Köln2221-1-7.0
VRPqVqRqPBnBody
4. Španělsko / 16.571730152020039116.0
Real Madrid822---1129.0
Sevilla555---823.0
Real Betis512---516.0
Real Sociedad512---516.0
Villarreal4222--214.0
FC Barcelona224---410.0
Atlético Madrid123---48.0
VRPqVqRqPBnBody
5. Belgie / 14.20051712137251771.0
Union Saint-Gilloise5321-1620.0
Club Brugge323---917.0
Anderlecht5343-1117.0
AA Gent444--2113.0
Royal Antwerp---321-4.0
VRPqVqRqPBnBody
6. Nizozemsko / 13.5005195148331567.5
AZ Alkmaar8-45-1324.0
Feyenoord433---617.0
PSV Eindhoven512121215.0
Ajax215---49.0
FC Twente Enschede---211-2.5
VRPqVqRqPBnBody
7. Francie / 12.58362111161122175.5
Paris Saint-Germain422---919.0
OGC Nice4421-1215.0
Stade Rennais431---213.0
AS Monaco413-11211.5
FC Nantes314---29.0
Olympique Marseille2-4---48.0
VRPqVqRqPBnBody
8. Portugalsko / 12.50061610127232575.0
Benfica6314--1029.0
FC Porto413---918.0
Sporting CP Lisbon354---617.0
Sporting Braga314----7.0
Vitória Guimarães---211-2.5
Gil Vicente---112-1.5
VRPqVqRqPBnBody
9. Turecko / 11.800516610965959.0
Fenerbahçe521321521.0
Istanbul Basaksehir42242-217.0
Sivasspor323--2210.0
Trabzonspor4-4-11-8.5
Konyaspor---211-2.5
VRPqVqRqPBnBody
10. Švýcarsko / 8.50047581226234.0
FC Basel653312222.5
FC Zürich1-5411-6.5
Young Boys---5-1-5.0
FC Lugano-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
11. Polsko / 7.75046421246131.0
Lech Poznan642422122.0
Raków Czestochowa---5-1-5.0
Lechia Gdansk---211-2.5
Pogon Szczecin---112-1.5
VRPqVqRqPBnBody
12. Česko / 6.750434111143427.0
Slavia Praha222411-10.5
Viktoria Plzeň--651-49.5
1.FC Slovácko123211-6.5
Sparta Praha----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
13. Lichtenštejnsko / 6.500102433006.5
FC Vaduz-2433--6.5
VRPqVqRqPBnBody
14. Izrael / 6.25042461064425.0
Hapoel Beer-Sheva14142--11.0
Maccabi Haifa1-5321410.0
Maccabi Tel-Aviv---312-3.5
Maccabi Netanya----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
15. Švédsko / 6.25045181048225.0
Djurgårdens IF5125-1218.0
Malmö FF--6422-5.0
AIK Stockholm---123-2.0
IF Elfsborg-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
16. Rumunsko / 6.25043471086125.0
CFR Cluj32335-114.5
FCSB-244-2-6.0
Universitatea Craiova---231-3.5
Sepsi OSK---1-3-1.0
VRPqVqRqPBnBody
17. Slovensko / 6.00043411048224.0
Slovan Bratislava341332216.5
DAC Dunajska Streda---4-2-4.0
Spartak Trnava---2-2-2.0
MFK Ruzomberok---112-1.5
VRPqVqRqPBnBody
18. Dánsko / 5.90054610756629.5
FC Midtjylland233-22210.0
FC København-3311-48.5
Silkeborg IF2-4-11-4.5
Viborg FF---4-2-4.0
Brøndby IF---211-2.5
VRPqVqRqPBnBody
19. Maďarsko / 5.87543141037523.5
Ferencváros314323516.0
FC Fehérvár---4-2-4.0
Kisvárda FC---3-1-3.0
Puskás Akadémia----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
20. Norsko / 5.75043381329023.0
Molde FK2134-2-9.0
Bodø/Glimt125413-8.5
Viking Stavanger---312-3.5
Lillestrøm SK---2-2-2.0
VRPqVqRqPBnBody
21. Ukrajina / 5.70055712516628.5
Shakhtar Donetsk244---513.0
SC Dnipro-1323--219.0
Dynamo Kyiv-15312-4.5
Vorskla Poltava---1-1-1.0
Zorya Luhansk---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
22. Srbsko / 5.3754536554121.5
Partizan Belgrade332121112.0
Red Star Belgrade2-4211-6.5
Cukaricki Belgrade---2-2-2.0
Radnicki Nis----2--1.0
VRPqVqRqPBnBody
23. Kypr / 5.100544141073025.5
AEK Larnaca23533--11.5
Apollon Limassol213121-7.0
APOEL Nicosia---321-4.0
Omonia Nicosia--62---2.0
Aris Limassol---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
24. Rakousko / 4.9005479437424.5
FC Salzburg233---411.0
Sturm Graz222--2-6.0
Rapid Wien---222-3.0
Wolfsberger AC---211-2.5
Austria Wien-24--2-2.0
VRPqVqRqPBnBody
25. Bulharsko / 4.5004314947018.0
Ludogorets Razgrad314413-11.5
CSKA Sofia---312-3.5
Levski Sofia---211-2.5
Botev Plovdiv----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
26. Rusko / 4.333100000000.0
CupqWqDqL
VRPqVqRqPBnBody
27. Ázerbájdžán / 4.0004323646016.0
Qarabag FK323332-12.5
Neftchi Baku---2-2-2.0
Gabala FK---1-1-1.0
Zira FK----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
28. Moldavsko / 3.7504307587015.0
Sheriff Tiraspol3-7242-10.0
Petrocub Hîncesti---222-3.0
Milsami Orhei---121-2.0
Sfântul Gheorghe-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
29. Skotsko / 3.50052214316817.5
Glasgow Rangers--621146.5
Celtic-24---46.0
Hearts FC2-4--2-4.0
Dundee United---1-1-1.0
Motherwell-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
30. Chorvatsko / 3.3754114617413.5
Dinamo Zagreb114411411.5
NK Osijek---1-1-1.0
Hajduk Split---1-3-1.0
NK Rijeka-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
31. Irsko / 3.37540241037013.5
Shamrock Rovers-24512-7.5
Sligo Rovers---4-2-4.0
St. Patrick's Athletic---121-2.0
Derry City-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
32. Island / 3.000300082609.0
Vikingur Reykjavik---422-5.0
Breidablik---3-3-3.0
KR Reykjavik---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
33. Kosovo / 2.8754114736011.5
FC Ballkani114512-8.5
FC Drita---112-1.5
SC Gjilani---1-1-1.0
KF Llapi----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
34. Lotyšsko / 2.7504024747011.0
RFS Riga-24231-5.5
Riga FC---411-4.5
FK Liepaja---1-3-1.0
Valmieras FK-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
35. Malta / 2.6254000697010.5
Hamrun Spartans---413-4.5
Gzira United---141-3.0
Hibernians FC---132-2.5
Floriana----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
36. Finsko / 2.6254015839010.5
HJK Helsinki-15413-5.5
KuPS Kuopio---222-3.0
Inter Turku---1-1-1.0
SJK Seinäjoki---1-3-1.0
VRPqVqRqPBnBody
37. Arménie / 2.375420427509.5
Pyunik Yerevan2-4143-7.0
Alashkert FC---1-1-1.0
Ararat-Armenia----2--1.0
Ararat Yerevan----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
38. Litva / 2.375412335609.5
Zalgiris Vilnius123332-8.5
FK Panevezys----11-0.5
Kauno Zalgiris----11-0.5
Suduva Marijampole-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
39. Faerské ostrovy / 2.250400082809.0
KI Klaksvik---312-3.5
B36 Torshavn---213-2.5
Víkingur---2-2-2.0
HB Torshavn---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
40. Slovinsko / 2.125400057608.5
Mura Murska Sobota---22--3.0
Olimpija Ljubljana---211-2.5
NK Maribor---134-2.5
NK Koper----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
41. Řecko / 2.125402437408.5
Olympiakos Piraeus-24-51-4.5
Aris Thessaloniki---3-1-3.0
PAOK Thessaloniki----11-0.5
Panathinaikos----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
42. Bosna a Herc. / 2.000400072708.0
Zrinjski Mostar---422-5.0
Tuzla City---2-2-2.0
FK Borac Banja Luka---1-1-1.0
Velez Mostar-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
43. Sev. Makedonie / 1.625400045906.5
Shkendija Tetovo---33--4.5
FK Shkupi---116-1.5
Makedonija GjP----11-0.5
Akademija Pandev-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
44. Severní Irsko / 1.250400034905.0
Linfield Belfast---224-3.0
Crusaders Belfast---112-1.5
Larne FC----11-0.5
Cliftonville-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
45. Wales / 1.166300031603.5
The New Saints---112-1.5
Bala Town---1-1-1.0
Newtown---1-3-1.0
VRPqVqRqPBnBody
46. Estonsko / 1.166300023603.5
Paide Linnameeskond---123-2.0
Flora Tallinn---1-1-1.0
Levadia Tallinn----12-0.5
VRPqVqRqPBnBody
47. Gruzie / 1.125400033604.5
Saburtalo Tbilisi---2-2-2.0
Dinamo Tbilisi---1-1-1.0
Dinamo Batumi----22-1.0
Dila Gori----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
48. Lucembursko / 1.125400033804.5
F91 Dudelange---323-4.0
Differdange 03----11-0.5
CS Fola Esch-----2-0
Racing Union Luxembourg-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
49. Kazachstán / 1.125400033804.5
Tobol Kustanai---222-3.0
FK Kyzylzhar---112-1.5
Kairat Almaty-----2-0
FK Astana-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
50. Černá Hora / 1.000400024604.0
Buducnost Podgorica---211-2.5
Iskra Danilovgrad----11-0.5
Decic Tuzi----11-0.5
Sutjeska Niksic----13-0.5
VRPqVqRqPBnBody
51. Albánie / 0.875400023703.5
KF Laçi---121-2.0
Partizani Tirana---1-1-1.0
Vllaznia Shkodër----11-0.5
KF Tirana-----4-0
VRPqVqRqPBnBody
52. Gibraltar / 0.875400031803.5
St Joseph's FC---112-1.5
FCB Magpies---1-1-1.0
Lincoln Red Imps---1-3-1.0
Europa FC-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
53. San Marino / 0.833300021602.5
Tre Fiori---211-2.5
Tre Penne-----2-0
La Fiorita-----3-0
VRPqVqRqPBnBody
54. Andorra / 0.666300012502.0
Inter Club d'Escaldes---112-1.5
Atlètic Club d'Escaldes----11-0.5
UE Santa Coloma-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
55. Bělorusko / 0.625400013802.5
Dinamo Minsk---112-1.5
Shakhtior Saligorsk----22-1.0
FC Gomel-----2-0
BATE Borisov-----2-0

* LM - Liga mistrů; EL - Evropská liga; KL - Evropská konferenční liga; Bn - bonusové body; V - výhra; R - remíza; P - prohra; q - kvalifikační

Sezóna 2021/22
VRPqVqRqPBnBody
1. Anglie / 21.000741142010150147.0
Liverpool1012---1233.0
Manchester City723---1127.0
Chelsea712---1025.0
West Ham United624---721.0
Manchester United332---918.0
Leicester City644---117.0
Tottenham Hotspur2131-1-6.0
VRPqVqRqPBnBody
2. Nizozemsko / 19.200526151011431696.0
Feyenoord841411428.5
Ajax611---922.0
PSV Eindhoven453411-17.5
AZ Alkmaar4311-1214.0
Vitesse Arnhem42422-114.0
VRPqVqRqPBnBody
3. Španělsko / 18.428730202500049129.0
Real Madrid9-4---1230.0
Villarreal534---1124.0
Atlético Madrid334---1019.0
FC Barcelona444---618.0
Sevilla334---514.0
Real Betis433---314.0
Real Sociedad242---210.0
VRPqVqRqPBnBody
4. Francie / 18.416628181041132110.5
Olympique Lyon631---621.0
Olympique Marseille752---120.0
Paris Saint-Germain422---919.0
AS Monaco341211517.5
Lille OSC323---917.0
Stade Rennais5212--216.0
VRPqVqRqPBnBody
5. Německo / 16.214729161811038113.5
Eintracht Frankfurt76----828.0
Bayern München721---1026.0
RB Leipzig534---720.0
Bayer Leverkusen413---514.0
Borussia Dortmund314---411.0
VfL Wolfsburg123---48.0
Union Berlin21311--6.5
VRPqVqRqPBnBody
6. Itálie / 15.714728161920036110.0
AS Roma8322--425.0
Juventus512---920.0
Atalanta543---620.0
Internazionale413---918.0
Napoli323---210.0
Lazio242---210.0
AC Milan114---47.0
VRPqVqRqPBnBody
7. Portugalsko / 12.916614111510132877.5
Benfica34331-1023.5
Sporting Braga624---418.0
Sporting CP Lisbon314---916.0
FC Porto244---513.0
CD Santa Clara---5-1-5.0
Paços de Ferreira---2-2-2.0
VRPqVqRqPBnBody
8. Rakousko / 10.40051251311231152.0
FC Salzburg3232--919.0
LASK61131-218.5
Rapid Wien3-54-2-10.0
Sturm Graz-242---4.0
Austria Wien----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
9. Srbsko / 9.50048461046638.0
Red Star Belgrade422312518.5
Partizan Belgrade424321115.0
Cukaricki Belgrade---211-2.5
Vojvodina Novi Sad---2-2-2.0
VRPqVqRqPBnBody
10. Řecko / 8.0004929743332.0
PAOK Thessaloniki624211117.5
Olympiakos Piraeus3-533-212.5
Aris Thessaloniki---1-1-1.0
AEK Athens---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
11. Skotsko / 7.900594109510639.5
Glasgow Rangers645112623.5
Celtic3-5312-9.5
Aberdeen---3-3-3.0
Hibernian---211-2.5
St. Johnstone----22-1.0
VRPqVqRqPBnBody
12. Dánsko / 7.800591011646339.0
FC København51251-218.5
FC Midtjylland332112-10.5
Randers FC143-1117.5
Brøndby IF-24--2-2.0
AGF Aarhus----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
13. Švýcarsko / 7.75045451024631.0
FC Basel4225-1217.0
Young Boys12342-413.0
Servette FC Genève---1-1-1.0
FC Luzern-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
14. Norsko / 7.62547411037130.5
Bodø/Glimt741413123.5
Rosenborg BK---4-2-4.0
Molde FK---121-2.0
Vålerengens IF---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
15. Izrael / 6.75044461165127.0
Maccabi Tel-Aviv33242-115.0
Maccabi Haifa114422-8.0
Hapoel Beer-Sheva---312-3.5
MS Ashdod----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
16. Turecko / 6.70054711756933.5
Galatasaray341222518.0
Fenerbahçe1342---7.0
Besiktas--6---44.0
Sivasspor---312-3.5
Trabzonspor----22-1.0
VRPqVqRqPBnBody
17. Česko / 6.700587119110133.5
Slavia Praha534112115.5
FK Jablonec1322-2-7.0
Sparta Praha2151-3-6.0
Viktoria Plzeň---4-2-4.0
1.FC Slovácko---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
18. Belgie / 6.60057613626633.0
AA Gent413312214.5
Club Brugge114---47.0
Royal Antwerp1231-1-5.0
Racing Genk123--2-4.0
Anderlecht---211-2.5
VRPqVqRqPBnBody
19. Chorvatsko / 6.00044131064224.0
Dinamo Zagreb413521217.0
NK Rijeka---321-4.0
NK Osijek---121-2.0
Hajduk Split---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
20. Rusko / 5.30054610233926.5
Spartak Moscow312--2512.0
Zenit St. Petersburg134---49.0
FC Sochi---22--3.0
Lokomotiv Moscow-24----2.0
Rubin Kazan----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
21. Moldavsko / 5.2504314846421.0
Sheriff Tiraspol31462-418.0
Milsami Orhei---112-1.5
Petrocub Hîncesti---112-1.5
Sfântul Gheorghe-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
22. Švédsko / 5.12540151435420.5
Malmö FF-15521411.0
IF Elfsborg---411-4.5
Hammarby IF---4-2-4.0
BK Häcken---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
23. Polsko / 4.62542041174018.5
Legia Warsaw2-4521-10.0
Slask Wroclaw---411-4.5
Raków Czestochowa---231-3.5
Pogon Szczecin----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
24. Ázerbájdžán / 4.3754323657117.5
Qarabag FK32342-114.0
Neftchi Baku---224-3.0
Sumgayit FK----11-0.5
Kesla FK-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
25. Ukrajina / 4.20052412343821.0
Shakhtar Donetsk-2431-49.5
Dinamo Kiev-15---45.0
Zorya Luhansk213--2-5.0
Kolos Kovalivka----2--1.0
Vorskla Poltava----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
26. Kypr / 4.1254174637016.5
Anorthosis Famagusta132211-7.5
Omonia Nicosia-422-4-6.0
AEL Limassol---211-2.5
Apollon Limassol----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
27. Slovensko / 4.12542227710016.5
Slovan Bratislava222233-9.5
MSK Zilina---413-4.5
Spartak Trnava---132-2.5
DAC Dunajska Streda-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
28. Finsko / 3.7504204787015.0
HJK Helsinki2-4323-8.0
KuPS Kuopio---332-4.5
Honka Espoo---121-2.0
Inter Turku----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
29. Estonsko / 3.6663123626011.0
Flora Tallinn1235-3-9.0
Levadia Tallinn---121-2.0
Paide Linnameeskond-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
30. Bulharsko / 3.3754039776013.5
Ludogorets Razgrad-24431-7.5
CSKA Sofia-15231-4.5
Lokomotiv Plovdiv---112-1.5
Arda Kardzhali-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
31. Slovinsko / 3.00041058410012.0
Mura Murska Sobota1-5323-6.0
NK Domzale---222-3.0
NK Maribor---2-2-2.0
Olimpija Ljubljana---1-3-1.0
VRPqVqRqPBnBody
32. Irsko / 2.87540001037011.5
Bohemians Dublin---411-4.5
Dundalk---321-4.0
Shamrock Rovers---3-3-3.0
Sligo Rovers-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
33. Kazachstán / 2.87540247510011.5
Kairat Almaty-24422-7.0
Shakhtyor Karaganda---123-2.0
FK Astana---112-1.5
Tobol Kustanai---1-3-1.0
VRPqVqRqPBnBody
34. Maďarsko / 2.7504105828011.0
Ferencváros1-55-3-7.0
Újpest TE---2-2-2.0
Puskás Akadémia---112-1.5
FC Fehérvár----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
35. Lotyšsko / 2.6254000776010.5
Riga FC---323-4.0
RFS Riga---312-3.5
FK Liepaja---13--2.5
Valmieras FK----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
36. Kosovo / 2.333300062607.0
FC Prishtina---4-4-4.0
FC Drita---211-2.5
KF Llapi----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
37. Rumunsko / 2.250411444609.0
CFR Cluj114314-6.5
FCSB---1-1-1.0
Sepsi OSK----2--1.0
Universitatea Craiova----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
38. Malta / 1.875400063707.5
Hibernians FC---3-3-3.0
Birkirkara---211-2.5
Mosta FC---1-1-1.0
Gzira United----22-1.0
VRPqVqRqPBnBody
39. Arménie / 1.875401545707.5
Alashkert FC-15233-4.5
Ararat Yerevan---121-2.0
FC Noah---1-1-1.0
Urartu FC-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
40. Litva / 1.750400046807.0
Zalgiris Vilnius---224-3.0
Suduva Marijampole---13--2.5
Kauno Zalgiris---112-1.5
FK Panevezys-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
41. Bosna a Herc. / 1.625400053606.5
Velez Mostar---312-3.5
FK Borac Banja Luka---112-1.5
Siroki Brijeg---1-1-1.0
FK Sarajevo----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
42. Severní Irsko / 1.625400053806.5
Larne FC---411-4.5
Linfield Belfast---114-1.5
Glentoran----11-0.5
Coleraine-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
43. Albánie / 1.6254000611306.5
KF Laçi---213-2.5
Partizani Tirana---2-2-2.0
Vllaznia Shkodër---1-3-1.0
Teuta Durrës---1-5-1.0
VRPqVqRqPBnBody
44. Faerské ostrovy / 1.500300041404.5
HB Torshavn---3-2-3.0
KI Klaksvik---1-1-1.0
NSI Runavik----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
45. Andorra / 1.500300033404.5
Inter Club d'Escaldes---2-2-2.0
FC Santa Coloma---112-1.5
Sant Julià----2--1.0
VRPqVqRqPBnBody
46. Wales / 1.500400052706.0
The New Saints---411-4.5
Connah's Quay---112-1.5
Bala Town-----2-0
Newtown-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
47. Island / 1.500400052906.0
Breidablik---312-3.5
FH Hafnarfjardar---2-2-2.0
Stjarnan FC----11-0.5
Valur Reykjavik-----4-0
VRPqVqRqPBnBody
48. Lucembursko / 1.250400042805.0
CS Fola Esch---413-4.5
Swift Hesperange----11-0.5
Racing Union Luxembourg-----2-0
F91 Dudelange-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
49. Gruzie / 1.250400042805.0
Dinamo Batumi---312-3.5
Dila Gori---1-1-1.0
Gagra Tbilisi----11-0.5
Dinamo Tbilisi-----4-0
VRPqVqRqPBnBody
50. Gibraltar / 1.250400626605.0
Lincoln Red Imps--6233-3.5
St Joseph's FC----11-0.5
Mons Calpe----11-0.5
Europa FC----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
51. Černá Hora / 0.750400022803.0
Sutjeska Niksic---121-2.0
FK Podgorica---1-1-1.0
Decic Tuzi-----2-0
Buducnost Podgorica-----4-0
VRPqVqRqPBnBody
52. Sev. Makedonie / 0.625400013802.5
FK Shkupi---112-1.5
Sileks Kratovo----11-0.5
FC Struga----11-0.5
Shkendija Tetovo-----4-0
VRPqVqRqPBnBody
53. Bělorusko / 0.250400010901.0
BATE Borisov---1-1-1.0
Dynamo Brest-----2-0
Torpedo Zhodino-----2-0
Shakhtior Saligorsk-----4-0
VRPqVqRqPBnBody
54. San Marino / 0.166300001600.5
La Fiorita----11-0.5
Tre Penne-----2-0
Folgore-----3-0
VRPqVqRqPBnBody
55. Lichtenštejnsko / 0.000100000200.0
FC Vaduz-----2-0

* LM - Liga mistrů; EL - Evropská liga; KL - Evropská konferenční liga; Bn - bonusové body; V - výhra; R - remíza; P - prohra; q - kvalifikační

Sezóna 2020/21
VRPqVqRqPBnBody
1. Anglie / 24.357754151430043170.5
Manchester City1111---1235.0
Chelsea931---1233.0
Manchester United834---726.0
Liverpool622---1024.0
Arsenal932---223.0
Tottenham Hotspur7123---19.5
Leicester City422----10.0
VRPqVqRqPBnBody
2. Španělsko / 19.500736181730042136.5
Villarreal123----330.0
Real Madrid633---1126.0
FC Barcelona512---920.0
Sevilla422---919.0
Granada CF5253--117.5
Atlético Madrid233---916.0
Real Sociedad242----8.0
VRPqVqRqPBnBody
3. Itálie / 16.285730171521033114.0
AS Roma1022---224.0
Juventus6-2---921.0
Atalanta323---917.0
Lazio242---917.0
AC Milan44221--16.0
Napoli422----10.0
Internazionale132---49.0
VRPqVqRqPBnBody
4. Německo / 15.21472971620138106.5
Bayern München811---1027.0
Borussia Dortmund523---1022.0
RB Leipzig4-4---917.0
Borussia Mönchengladbach224---915.0
1899 Hoffenheim521----12.0
Bayer Leverkusen5-3----10.0
VfL Wolfsburg---2-1-3.5
VRPqVqRqPBnBody
5. Portugalsko / 9.600513672221048.0
FC Porto613---1023.0
Benfica341--1-10.5
Sporting Braga413----9.0
Rio Ave---12--3.5
Sporting CP Lisbon---1-1-2.0
VRPqVqRqPBnBody
6. Nizozemsko / 9.200514612402546.0
Ajax624---519.0
PSV Eindhoven5-32---13.0
AZ Alkmaar2221-1-8.0
Feyenoord123----4.0
Willem II Tilburg---1-1-2.0
VRPqVqRqPBnBody
7. Skotsko / 8.5004745913034.0
Glasgow Rangers6313---19.5
Celtic1143-1-8.0
Aberdeen---2-1-3.5
Motherwell---111-3.0
VRPqVqRqPBnBody
8. Francie / 7.9166114231101947.5
Paris Saint-Germain615---1124.0
Lille OSC323----8.0
Olympique Marseille1-5---46.0
Stade Rennais-15---45.0
Stade de Reims---11--2.5
OGC Nice1-5----2.0
VRPqVqRqPBnBody
9. Izrael / 7.00045271004028.0
Maccabi Tel-Aviv3233-2-12.5
Hapoel Beer-Sheva2-44---10.0
Maccabi Haifa---3-1-5.0
Beitar Jerusalem-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
10. Ukrajina / 6.80058414402834.0
Shakhtar Donetsk424---414.0
Dinamo Kiev2263--413.5
Zorya Luhansk2-4----4.0
Kolos Kovalivka---1-1-2.0
Desna Chernihiv-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
11. Rakousko / 6.70059415502433.5
LASK3122---10.0
FC Salzburg1162--49.0
Rapid Wien2131-1-7.0
Wolfsberger AC314----7.0
TSV Hartberg-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
12. Česko / 6.600510410414133.0
Slavia Praha633-11116.5
Slovan Liberec2133---9.5
Sparta Praha2-4----4.0
Viktoria Plzeň---1-2-2.5
FK Jablonec-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
13. Norsko / 6.5004523733026.0
Molde FK52323--17.0
Rosenborg BK---3-1-5.0
Bodø/Glimt---2-1-3.5
Viking Stavanger-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
14. Belgie / 6.00057417503430.0
Club Brugge233---411.0
Royal Antwerp4-4----8.0
Standard Liège1143---7.5
Charleroi---1-1-2.0
AA Gent--61-2-1.5
VRPqVqRqPBnBody
15. Chorvatsko / 5.9005837415129.5
Dinamo Zagreb723111120.0
NK Rijeka1142---6.0
Hajduk Split---1-1-2.0
Lokomotiva Zagreb-----2-1.0
NK Osijek-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
16. Srbsko / 5.5004341622022.0
Red Star Belgrade34131--15.5
Partizan Belgrade---2-1-3.5
TSC Backa Topola---11--2.5
Vojvodina Novi Sad-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
17. Švýcarsko / 5.1254514504020.5
Young Boys5142-1-14.5
FC Basel---2-1-3.5
Servette FC Genève---1-1-2.0
FC Sankt Gallen-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
18. Řecko / 5.10055314514425.5
Olympiakos Piraeus3-711-411.5
PAOK Thessaloniki1322-2-8.0
AEK Athens1-52---5.0
OFI Heraklion-----1-0.5
Aris Thessaloniki-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
19. Rusko / 4.333619162021226.0
FK Krasnodar1252--410.0
Lokomotiv Moscow-33---47.0
Zenit St. Petersburg-15---45.0
CSKA Moscow-33----3.0
Dinamo Moscow-----1-0.5
FK Rostov-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
20. Maďarsko / 4.2504015543417.0
Ferencváros-1532-410.5
FC Fehérvár---121-4.0
Honvéd Budapest---1-1-2.0
Puskás Akadémia-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
21. Dánsko / 4.1254024613416.5
FC Midtjylland-2431-410.5
FC København---2-1-3.5
AGF Aarhus---1-1-2.0
SønderjyskE-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
22. Polsko / 4.0004105804016.0
Lech Poznan1-54---8.0
Legia Warsaw---2-2-4.0
Piast Gliwice---2-1-3.5
Cracovia Kraków-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
23. Kypr / 4.0004114634016.0
Omonia Nicosia114221-7.5
APOEL Nicosia---211-4.5
Apollon Limassol---2-1-3.5
Anorthosis Famagusta-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
24. Bulharsko / 4.0004129703016.0
CSKA Sofia1234---10.0
Ludogorets Razgrad--62-1-3.5
Lokomotiv Plovdiv---1-1-2.0
Slavia Sofia-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
25. Rumunsko / 3.7504123523015.0
CFR Cluj12331--9.5
FCSB---111-3.0
FC Botosani---1-1-2.0
Universitatea Craiova-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
26. Turecko / 3.1005309213415.5
Istanbul Basaksehir1-5---46.0
Sivasspor2-4----4.0
Galatasaray---2-1-3.5
Besiktas----11-1.5
Alanyaspor-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
27. Severní Irsko / 2.833300042308.5
Coleraine---12--3.5
Linfield Belfast---2-2-3.0
Glentoran---1-1-2.0
VRPqVqRqPBnBody
28. Faerské ostrovy / 2.7504000515011.0
B36 Torshavn---211-4.5
KI Klaksvik---2-2-4.0
NSI Runavik---1-1-2.0
HB Torshavn-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
29. Bosna a Herc. / 2.6254000514010.5
Zrinjski Mostar---21--4.0
FK Sarajevo---2-2-4.0
FK Borac Banja Luka---1-1-2.0
Zeljeznicar Sarajevo-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
30. Švédsko / 2.5004000505010.0
Malmö FF---3-1-5.0
Djurgårdens IF---1-2-2.5
Hammarby IF---1-1-2.0
IFK Göteborg-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
31. Ázerbájdžán / 2.5004015422010.0
Qarabag FK-1531--6.5
Neftchi Baku---1-1-2.0
Kesla FK----1--1.0
Sumgayit FK-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
32. Slovinsko / 2.250400041409.0
Mura Murska Sobota---2-1-3.5
NK Celje---1-2-2.5
Olimpija Ljubljana---1-1-2.0
NK Maribor----1--1.0
VRPqVqRqPBnBody
33. Albánie / 2.000400031508.0
KF Tirana---1-2-2.5
FK Kukësi---1-1-2.0
Teuta Durrës---1-1-2.0
KF Laçi----11-1.5
VRPqVqRqPBnBody
34. Irsko / 1.875400623307.5
Dundalk--6211-4.5
Shamrock Rovers----11-1.5
Bohemians Dublin----1--1.0
Derry City-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
35. Kosovo / 1.833300030405.5
FC Drita---2-2-3.0
SC Gjilani---1-1-2.0
FC Prishtina-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
36. Sev. Makedonie / 1.750400030507.0
Shkendija Tetovo---2-1-3.5
Renova Dzepciste---1-1-2.0
Sileks Kratovo-----2-1.0
FK Shkupi-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
37. Gruzie / 1.750400030507.0
Lokomotivi Tbilisi---2-1-3.5
Dinamo Tbilisi---1-2-2.5
Dinamo Batumi-----1-0.5
Saburtalo Tbilisi-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
38. Gibraltar / 1.666300020405.0
Lincoln Red Imps---2-1-3.5
Europa FC-----2-1.0
St Joseph's FC-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
39. Černá Hora / 1.625400021506.5
Buducnost Podgorica---1-2-2.5
Zeta Golubovci---1-1-2.0
Iskra Danilovgrad----11-1.5
Sutjeska Niksic-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
40. Litva / 1.625400021506.5
FK Riteriai---1-1-2.0
Zalgiris Vilnius---1-1-2.0
Suduva Marijampole----12-2.0
Kauno Zalgiris-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
41. Wales / 1.500400021406.0
The New Saints---11--2.5
Bala Town---1-1-2.0
Connah's Quay-----2-1.0
Barry Town-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
42. Malta / 1.500400021406.0
Floriana---111-3.0
Hibernians FC---1-1-2.0
Valletta FC-----1-0.5
Sirens FC-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
43. Bělorusko / 1.500400021406.0
Dynamo Brest---2-2-4.0
Shakhtior Saligorsk----1--1.0
Dinamo Minsk-----1-0.5
BATE Borisov-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
44. Slovensko / 1.500400021406.0
DAC Dunajska Streda---2-1-3.5
Slovan Bratislava----11-1.5
MSK Zilina-----1-0.5
MFK Ruzomberok-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
45. Moldavsko / 1.375400012405.5
Sheriff Tiraspol---111-3.0
Sfântul Gheorghe----11-1.5
Dinamo-Auto Tiraspol-----1-0.5
Petrocub Hîncesti-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
46. Arménie / 1.375400020505.5
Ararat-Armenia---2-2-4.0
Alashkert FC-----1-0.5
Shirak Gyumri-----1-0.5
FC Noah-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
47. Lotyšsko / 1.375400020505.5
Riga FC---1-2-2.5
FK Ventspils---1-1-2.0
RFS Riga-----1-0.5
Valmieras FK-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
48. Finsko / 1.375400012405.5
KuPS Kuopio---112-3.5
Ilves Tampere----1--1.0
Inter Turku-----1-0.5
Honka Espoo-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
49. Estonsko / 1.375400012405.5
Flora Tallinn---121-4.0
Levadia Tallinn-----1-0.5
Paide Linnameeskond-----1-0.5
Kalju Nomme-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
50. Lucembursko / 1.000400010504.0
Progrès Niederkorn---1-1-2.0
CS Fola Esch-----2-1.0
Differdange 03-----1-0.5
Union Titus Pétange-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
51. Kazachstán / 1.000400010504.0
Kairat Almaty---1-1-2.0
FK Astana-----2-1.0
Ordabasy Shymkent-----1-0.5
Kaysar Kyzylorda-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
52. Andorra / 0.666300001302.0
FC Santa Coloma----1--1.0
UE Engordany-----1-0.5
Inter Club d'Escaldes-----2-0.5
VRPqVqRqPBnBody
53. Island / 0.625400000502.5
KR Reykjavik-----2-1.0
Vikingur Reykjavik-----1-0.5
Breidablik-----1-0.5
FH Hafnarfjardar-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
54. Lichtenštejnsko / 0.500100000100.5
FC Vaduz-----1-0.5
VRPqVqRqPBnBody
55. San Marino / 0.500300000401.5
Tre Penne-----1-0.5
La Fiorita-----1-0.5
Tre Fiori-----2-0.5

* LM - Liga mistrů; EL - Evropská liga; KL - Evropská konferenční liga; Bn - bonusové body; V - výhra; R - remíza; P - prohra; q - kvalifikační

Sezóna 2019/20
VRPqVqRqPBnBody
1. Španělsko / 18.928734121751041132.5
Sevilla921---326.0
FC Barcelona531---1024.0
Atlético Madrid513---1022.0
Real Madrid323---917.0
Valencia323---917.0
Espanyol42251--15.5
Getafe5-4----11.0
VRPqVqRqPBnBody
2. Německo / 18.71473882050137131.0
Bayern München11-----1236.0
RB Leipzig622---1127.0
Borussia Dortmund413---918.0
Bayer Leverkusen6-5---518.0
Eintracht Frankfurt4155-1-14.0
VfL Wolfsburg523----12.0
Borussia Mönchengladbach222----6.0
VRPqVqRqPBnBody
3. Anglie / 18.571734121860040130.0
Manchester City621---1025.0
Manchester United822---222.0
Wolverhampton Wanderers6236--122.0
Liverpool413---918.0
Chelsea323---917.0
Tottenham Hotspur314---916.0
Arsenal422----10.0
VRPqVqRqPBnBody
4. Itálie / 14.928725111631235104.5
Internazionale714---725.0
Juventus611---922.0
Atalanta414---1020.0
Napoli341---919.0
AS Roma342----11.0
Lazio2-4----4.0
Torino---312-3.5
VRPqVqRqPBnBody
5. Francie / 11.6666139174022770.0
Paris Saint-Germain812---1231.0
Olympique Lyon424---1123.0
Lille OSC-15---45.0
RC Strasbourg---4-2-4.0
AS Saint-Étienne-42----4.0
Stade Rennais114----3.0
VRPqVqRqPBnBody
6. Portugalsko / 10.3005157161011451.5
Sporting Braga4224---14.0
Benfica224---410.0
Sporting CP Lisbon5-3----10.0
Vitória Guimarães12351--9.5
FC Porto3141-1-8.0
VRPqVqRqPBnBody
7. Skotsko / 9.75048551644039.0
Glasgow Rangers43362--18.0
Celtic422611-16.5
Aberdeen---312-3.5
Kilmarnock---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
8. Nizozemsko / 9.400599101282447.0
Ajax41322-416.0
AZ Alkmaar24233--12.5
PSV Eindhoven222411-10.5
Feyenoord12331--7.5
FC Utrecht----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
9. Belgie / 7.600551112743838.0
AA Gent341321-14.0
Club Brugge-4431-411.5
Standard Liège222----6.0
Racing Genk-15---45.0
Royal Antwerp---112-1.5
VRPqVqRqPBnBody
10. Ukrajina / 7.20056117343636.0
Shakhtar Donetsk543---622.0
Dinamo Kiev141-11-6.5
Zorya Luhansk---321-4.0
FC Oleksandriya-33----3.0
FC Mariupol----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
11. Švýcarsko / 6.40051067327132.0
FC Basel8121-3120.0
Young Boys222-2--7.0
FC Lugano-33----3.0
FC Luzern---2-2-2.0
FC Thun-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
12. Srbsko / 6.0004327884424.0
Partizan Belgrade222411-10.5
Red Star Belgrade1-5251410.5
Cukaricki Belgrade---211-2.5
Radnicki Nis----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
13. Rumunsko / 5.87544221077023.5
CFR Cluj422323-14.0
FCSB---422-5.0
Universitatea Craiova---231-3.5
Viitorul Constanta---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
14. Rakousko / 5.80058610305429.0
LASK5232-2-14.0
FC Salzburg224---410.0
Wolfsberger AC123----4.0
Sturm Graz---1-1-1.0
Austria Wien-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
15. Švédsko / 5.75043231347023.0
Malmö FF323611-14.5
IFK Norrköping---411-4.5
AIK Stockholm---314-3.5
BK Häcken----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
16. Dánsko / 5.1254443538120.5
FC København443321118.0
Brøndby IF---2-4-2.0
Esbjerg fB----11-0.5
FC Midtjylland-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
17. Kypr / 5.12543141237020.5
APOEL Nicosia314312-10.5
Apollon Limassol---5-3-5.0
AEK Larnaca---411-4.5
AEL Limassol----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
18. Turecko / 5.00056418424425.0
Istanbul Basaksehir514--2-11.0
Galatasaray-24---46.0
Trabzonspor-15211-3.5
Yeni Malatyaspor---211-2.5
Besiktas1-5----2.0
VRPqVqRqPBnBody
19. Řecko / 4.90052261255424.5
Olympiakos Piraeus22651-415.5
Atromitos FC---211-2.5
Aris Thessaloniki---211-2.5
AEK Athens---211-2.5
PAOK Thessaloniki---112-1.5
VRPqVqRqPBnBody
20. Rusko / 4.66667314307828.0
Zenit St. Petersburg213---49.0
FK Krasnodar3-31-3-7.0
Lokomotiv Moscow1-5---46.0
CSKA Moscow123----4.0
Spartak Moscow---2-2-2.0
Arsenal Tula-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
21. Maďarsko / 4.5004141884018.0
Ferencváros141431-11.5
FC Fehérvár---211-2.5
Honvéd Budapest---13--2.5
DVSC Debrecen---112-1.5
VRPqVqRqPBnBody
22. Chorvatsko / 4.3754123833417.5
Dinamo Zagreb12342-413.0
NK Rijeka---211-2.5
Hajduk Split---1-1-1.0
NK Osijek---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
23. Bulharsko / 4.1254224859016.5
Ludogorets Razgrad224332-10.5
CSKA Sofia---222-3.0
Levski Sofia---2-2-2.0
Lokomotiv Plovdiv---1-3-1.0
VRPqVqRqPBnBody
24. Norsko / 3.75040151167015.0
Rosenborg BK-15512-6.5
Molde FK---332-4.5
FK Haugesund---312-3.5
SK Brann Bergen----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
25. Kazachstán / 3.3754105954013.5
FK Astana1-5512-7.5
Ordabasy Shymkent---211-2.5
Kairat Almaty---211-2.5
Tobol Kustanai----2--1.0
VRPqVqRqPBnBody
26. Ázerbájdžán / 3.3754123837013.5
Qarabag FK123422-9.0
Neftchi Baku---411-4.5
Sabail FK-----2-0
Gabala FK-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
27. Slovensko / 3.0004114747012.0
Slovan Bratislava114521-9.0
Spartak Trnava---2-2-2.0
DAC Dunajska Streda----22-1.0
MFK Ruzomberok-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
28. Lucembursko / 3.0004114668012.0
F91 Dudelange114431-8.5
Progrès Niederkorn---213-2.5
Jeunesse d'Esch----22-1.0
CS Fola Esch-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
29. Arménie / 2.75040001028011.0
Ararat-Armenia---5-3-5.0
Alashkert FC---3-1-3.0
Pyunik Yerevan---222-3.0
Urartu FC-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
30. Lichtenštejnsko / 2.500100021302.5
FC Vaduz---213-2.5
VRPqVqRqPBnBody
31. Bělorusko / 2.5004000765010.0
BATE Borisov---422-5.0
Shakhtior Saligorsk---321-4.0
FC Vitebsk----11-0.5
Dinamo Minsk----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
32. Česko / 2.5005024455412.5
Slavia Praha-242--48.0
Mladá Boleslav---121-2.0
Viktoria Plzeň---112-1.5
FK Jablonec----11-0.5
Sparta Praha----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
33. Severní Irsko / 2.375400083909.5
Linfield Belfast---413-4.5
Crusaders Belfast---2-2-2.0
Ballymena United---112-1.5
Cliftonville---112-1.5
VRPqVqRqPBnBody
34. Izrael / 2.375400075809.5
Hapoel Beer-Sheva---332-4.5
Maccabi Haifa---3-1-3.0
Bnei Yehuda---112-1.5
Maccabi Tel-Aviv----13-0.5
VRPqVqRqPBnBody
35. Gruzie / 2.250400082809.0
Dinamo Tbilisi---411-4.5
Chikhura Sachkhere---211-2.5
Saburtalo Tbilisi---2-4-2.0
Torpedo Kutaisi-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
36. Lotyšsko / 2.250400066809.0
Riga FC---242-4.0
FK Ventspils---213-2.5
FK Liepaja---112-1.5
RFS Riga---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
37. Polsko / 2.125400057408.5
Legia Warsaw---341-5.0
Piast Gliwice---112-1.5
Cracovia Kraków----2--1.0
Lechia Gdansk---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
38. Slovinsko / 2.000400064808.0
NK Maribor---323-4.0
NK Domzale---211-2.5
Olimpija Ljubljana---112-1.5
Mura Murska Sobota-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
39. Litva / 1.625400045506.5
Suduva Marijampole---422-5.0
FK Riteriai----2--1.0
Zalgiris Vilnius----11-0.5
Kauno Zalgiris-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
40. Finsko / 1.625400045506.5
HJK Helsinki---231-3.5
KuPS Kuopio---121-2.0
Inter Turku---1-1-1.0
RoPS Rovaniemi-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
41. Kosovo / 1.500200022403.0
Feronikeli---213-2.5
FC Prishtina----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
42. Andorra / 1.500300041504.5
UE Engordany---2-2-2.0
FC Santa Coloma---112-1.5
Sant Julià---1-1-1.0
VRPqVqRqPBnBody
43. Bosna a Herc. / 1.500400052706.0
Zrinjski Mostar---411-4.5
Radnik Bijeljina---1-1-1.0
FK Sarajevo----13-0.5
Siroki Brijeg-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
44. Irsko / 1.250400034705.0
Shamrock Rovers---211-2.5
Dundalk----33-1.5
Cork City---1-1-1.0
St. Patrick's Athletic-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
45. Faerské ostrovy / 1.125400025704.5
KI Klaksvik---222-3.0
HB Torshavn----22-1.0
NSI Runavik----11-0.5
B36 Torshavn-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
46. Gibraltar / 1.000300022703.0
Europa FC---112-1.5
St Joseph's FC---112-1.5
Lincoln Red Imps-----3-0
VRPqVqRqPBnBody
47. Černá Hora / 1.000400024804.0
Buducnost Podgorica---2-2-2.0
Sutjeska Niksic----24-1.0
OFK Titograd----11-0.5
Zeta Golubovci----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
48. Wales / 1.000400032904.0
The New Saints---114-1.5
Cardiff MU---1-1-1.0
Connah's Quay---1-3-1.0
Barry Town----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
49. Estonsko / 0.8754000311003.5
Flora Tallinn---112-1.5
Levadia Tallinn---1-1-1.0
Kalju Nomme---1-5-1.0
Trans Narva-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
50. Albánie / 0.750400014503.0
Teuta Durrës---1-1-1.0
Partizani Tirana----22-1.0
FK Kukësi----11-0.5
KF Laçi----11-0.5
VRPqVqRqPBnBody
51. Moldavsko / 0.750400022803.0
Sheriff Tiraspol---222-3.0
Milsami Orhei-----2-0
Speranta Nisporeni-----2-0
Petrocub Hîncesti-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
52. Malta / 0.750400014903.0
Gzira United---112-1.5
Valletta FC----33-1.5
Hibernians FC-----2-0
Balzan FC-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
53. Island / 0.625400013802.5
Stjarnan FC---1-3-1.0
Breidablik----11-0.5
KR Reykjavik----11-0.5
Valur Reykjavik----13-0.5
VRPqVqRqPBnBody
54. Sev. Makedonie / 0.500400012702.0
Shkendija Tetovo---112-1.5
FK Shkupi----11-0.5
Akademija Pandev-----2-0
Makedonija GjP-----2-0
VRPqVqRqPBnBody
55. San Marino / 0.000300000700.0
La Fiorita-----2-0
Tre Fiori-----2-0
Tre Penne-----3-0

* LM - Liga mistrů; EL - Evropská liga; KL - Evropská konferenční liga; Bn - bonusové body; V - výhra; R - remíza; P - prohra; q - kvalifikační