Konferenční liga UEFA 2023/24

Finále Konferenční ligy UEFA se odehraje 29. května 2024 ve 21:00 na Agia Sophia Stadium v Athénách, Řecko.

< předchozí sezóna

Konferenční liga - finále

KL - finále
prpen
ItaFiorentina
GreOlympiakos Piraeus

Konferenční liga - semifinále

KL - semifinále
1.z2.zprpen
EngAston Villa220
GreOlympiakos Piraeus642
KL - semifinále
1.z2.zprpen
ItaFiorentina431
BelClub Brugge321

Konferenční liga - čtvrtfinále

KL - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
EngAston Villa32104
FraLille OSC31203
KL - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
BelClub Brugge312
GrePAOK Thessaloniki000
KL - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
GreOlympiakos Piraeus33003
TurFenerbahçe32102
KL - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
CzeViktoria Plzeň0000
ItaFiorentina2002

Konferenční liga - osmifinále

KL - osmifinále
1.z2.zprpen
AutSturm Graz101
FraLille OSC431
KL - osmifinále
1.z2.zprpen
GreOlympiakos Piraeus7142
IsrMaccabi Tel-Aviv5410
KL - osmifinále
1.z2.zprpen
SuiServette FC Genève00001
CzeViktoria Plzeň00003
KL - osmifinále
1.z2.zprpen
NorMolde FK220
BelClub Brugge413
KL - osmifinále
1.z2.zprpen
NedAjax000
EngAston Villa404
KL - osmifinále
1.z2.zprpen
IsrMaccabi Haifa431
ItaFiorentina541
KL - osmifinále
1.z2.zprpen
CroDinamo Zagreb321
GrePAOK Thessaloniki505
KL - osmifinále
1.z2.zprpen
BelUnion Saint-Gilloise101
TurFenerbahçe330

Konferenční liga - playoff předkolo

KL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
AutSturm Graz541
SvkSlovan Bratislava110
KL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
SuiServette FC Genève101
BulLudogorets Razgrad000
KL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
BelUnion Saint-Gilloise422
GerEintracht Frankfurt321
KL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
EspReal Betis101
CroDinamo Zagreb211
KL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
GreOlympiakos Piraeus211
HunFerencváros000
KL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
NedAjax4211
NorBodø/Glimt3210
KL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
NorMolde FK633
PolLegia Warsaw220
KL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
IsrMaccabi Haifa211
BelAA Gent101

Konferenční liga - skupinová fáze

KL - skupina A
ZVRPGB
FraLille OSC642010:214
SvkSlovan Bratislava63128:710
SloOlimpija Ljubljana62044:96
FarKI Klaksvik61145:94
Slovan Bratislava - KI Klaksvik2:1
Lille OSC - Olimpija Ljubljana2:0
Olimpija Ljubljana - Slovan Bratislava0:1
KI Klaksvik - Lille OSC0:0
KI Klaksvik - Olimpija Ljubljana3:0
Lille OSC - Slovan Bratislava2:1
Slovan Bratislava - Lille OSC1:1
Olimpija Ljubljana - KI Klaksvik2:0
Lille OSC - KI Klaksvik3:0
Slovan Bratislava - Olimpija Ljubljana1:2
Olimpija Ljubljana - Lille OSC0:2
KI Klaksvik - Slovan Bratislava1:2
KL - skupina B
ZVRPGB
IsrMaccabi Tel-Aviv650114:915
BelAA Gent641116:713
UkrZorya Luhansk621310:117
IslBreidablik60065:180
Zorya Luhansk - AA Gent1:1
Maccabi Tel-Aviv - Breidablik3:2
Breidablik - Zorya Luhansk0:1
AA Gent - Maccabi Tel-Aviv2:0
AA Gent - Breidablik5:0
Maccabi Tel-Aviv - Zorya Luhansk3:2
Zorya Luhansk - Maccabi Tel-Aviv1:3
Breidablik - AA Gent2:3
Maccabi Tel-Aviv - AA Gent3:1
Zorya Luhansk - Breidablik4:0
Breidablik - Maccabi Tel-Aviv1:2
AA Gent - Zorya Luhansk4:1
KL - skupina C
ZVRPGB
CzeViktoria Plzeň66009:118
CroDinamo Zagreb630310:59
KazFK Astana61144:134
KosFC Ballkani61143:74
Viktoria Plzeň - FC Ballkani1:0
Dinamo Zagreb - FK Astana5:1
FK Astana - Viktoria Plzeň1:2
FC Ballkani - Dinamo Zagreb2:0
FC Ballkani - FK Astana1:2
Dinamo Zagreb - Viktoria Plzeň0:1
Viktoria Plzeň - Dinamo Zagreb1:0
FK Astana - FC Ballkani0:0
Dinamo Zagreb - FC Ballkani3:0
Viktoria Plzeň - FK Astana3:0
FK Astana - Dinamo Zagreb0:2
FC Ballkani - Viktoria Plzeň0:1
KL - skupina D
ZVRPGB
BelClub Brugge651015:316
NorBodø/Glimt631211:810
TurBesiktas61147:144
SuiFC Lugano61146:144
FC Lugano - Bodø/Glimt0:0
Club Brugge - Besiktas1:1
Besiktas - FC Lugano2:3
Bodø/Glimt - Club Brugge0:1
Bodø/Glimt - Besiktas3:1
FC Lugano - Club Brugge1:3
Club Brugge - FC Lugano2:0
Besiktas - Bodø/Glimt1:2
Club Brugge - Bodø/Glimt3:1
FC Lugano - Besiktas0:2
Besiktas - Club Brugge0:5
Bodø/Glimt - FC Lugano5:2
KL - skupina E
ZVRPGB
EngAston Villa641112:713
PolLegia Warsaw640210:612
NedAZ Alkmaar62047:126
BosZrinjski Mostar61146:104
Zrinjski Mostar - AZ Alkmaar4:3
Legia Warsaw - Aston Villa3:2
Aston Villa - Zrinjski Mostar1:0
AZ Alkmaar - Legia Warsaw1:0
AZ Alkmaar - Aston Villa1:4
Zrinjski Mostar - Legia Warsaw1:2
Legia Warsaw - Zrinjski Mostar2:0
Aston Villa - AZ Alkmaar2:1
Legia Warsaw - AZ Alkmaar2:0
Zrinjski Mostar - Aston Villa1:1
Aston Villa - Legia Warsaw2:1
AZ Alkmaar - Zrinjski Mostar1:0
KL - skupina F
ZVRPGB
ItaFiorentina633014:612
HunFerencváros62409:610
BelRacing Genk62318:59
SrbCukaricki Belgrade60062:160
Racing Genk - Fiorentina2:2
Ferencváros - Cukaricki Belgrade3:1
Cukaricki Belgrade - Racing Genk0:2
Fiorentina - Ferencváros2:2
Fiorentina - Cukaricki Belgrade6:0
Racing Genk - Ferencváros0:0
Ferencváros - Racing Genk1:1
Cukaricki Belgrade - Fiorentina0:1
Ferencváros - Fiorentina1:1
Racing Genk - Cukaricki Belgrade2:0
Cukaricki Belgrade - Ferencváros1:2
Fiorentina - Racing Genk2:1
KL - skupina G
ZVRPGB
GrePAOK Thessaloniki651016:1016
GerEintracht Frankfurt630311:79
ScoAberdeen613210:106
FinHJK Helsinki60247:172
Eintracht Frankfurt - Aberdeen2:1
HJK Helsinki - PAOK Thessaloniki2:3
PAOK Thessaloniki - Eintracht Frankfurt2:1
Aberdeen - HJK Helsinki1:1
Aberdeen - PAOK Thessaloniki2:3
Eintracht Frankfurt - HJK Helsinki6:0
HJK Helsinki - Eintracht Frankfurt0:1
PAOK Thessaloniki - Aberdeen2:2
HJK Helsinki - Aberdeen2:2
Eintracht Frankfurt - PAOK Thessaloniki1:2
PAOK Thessaloniki - HJK Helsinki4:2
Aberdeen - Eintracht Frankfurt2:0
KL - skupina H
ZVRPGB
TurFenerbahçe640213:1112
BulLudogorets Razgrad640211:1112
DenFC Nordsjælland631217:710
SvkSpartak Trnava60153:151
Ludogorets Razgrad - Spartak Trnava4:0
Fenerbahçe - FC Nordsjælland3:1
FC Nordsjælland - Ludogorets Razgrad7:1
Spartak Trnava - Fenerbahçe1:2
Spartak Trnava - FC Nordsjælland0:2
Fenerbahçe - Ludogorets Razgrad3:1
Ludogorets Razgrad - Fenerbahçe2:0
FC Nordsjælland - Spartak Trnava1:1
Fenerbahçe - Spartak Trnava4:0
Ludogorets Razgrad - FC Nordsjælland1:0
FC Nordsjælland - Fenerbahçe6:1
Spartak Trnava - Ludogorets Razgrad1:2

Konferenční liga - 4. předkolo

KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
BulLevski Sofia110
GerEintracht Frankfurt312
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
RomSepsi OSK4220
NorBodø/Glimt5221
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
DenFC Midtjylland43105
PolLegia Warsaw43106
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
TurFenerbahçe651
NedFC Twente Enschede110
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
BelAA Gent422
CypAPOEL Nicosia101
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
KazTobol Kustanai110
CzeViktoria Plzeň523
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
FraLille OSC3201
CroNK Rijeka2110
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
UkrDynamo Kyiv220
TurBesiktas431
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
SvkSpartak Trnava3111
UkrSC Dnipro-12110
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
ScoHibernian000
EngAston Villa853
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
BelRacing Genk22005
TurAdana Demirspor21104
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
NedAZ Alkmaar41306
NorSK Brann Bergen41305
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
AutRapid Wien110
ItaFiorentina202
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
ScoHearts FC110
GrePAOK Thessaloniki624
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
DenFC Nordsjælland651
SrbPartizan Belgrade000
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
EspOsasuna312
BelClub Brugge422
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
IsrMaccabi Tel-Aviv541
SloNK Celje211
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
KosFC Ballkani440
BlsBATE Borisov211
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
LitZalgiris Vilnius000
HunFerencváros743
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
MacFC Struga000
IslBreidablik211
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
RomFarul Constanta220
FinHJK Helsinki312
KL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
KazFK Astana211
AlbPartizani Tirana101

Konferenční liga - 3. předkolo

KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
CypAEK Larnaca110
IsrMaccabi Tel-Aviv211
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
AzbSabah FK22004
SrbPartizan Belgrade20205
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
RomSepsi OSK211
KazFK Aktobe110
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
AutRapid Wien505
HunDVSC Debrecen000
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
CroHajduk Split000
GrePAOK Thessaloniki303
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
AndFC Santa Coloma000
NedAZ Alkmaar312
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
SloNK Celje514
BlsNeman Grodno101
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
AzbNeftchi Baku211
TurBesiktas532
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
CypOmonia Nicosia211
DenFC Midtjylland505
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
GreAris Thessaloniki21105
UkrDynamo Kyiv20206
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
PolLegia Warsaw615
AutAustria Wien523
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
IsrHapoel Beer-Sheva101
BulLevski Sofia202
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
ScoHibernian532
SuiFC Luzern312
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
CzeViktoria Plzeň642
MltGzira United000
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
PorFC Arouca321
NorSK Brann Bergen413
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
BelAA Gent651
PolPogon Szczecin202
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
TurAdana Demirspor752
CroNK Osijek413
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
FarB36 Torshavn110
CroNK Rijeka532
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
NedFC Twente Enschede523
LatRiga FC000
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
NorRosenborg BK321
ScoHearts FC413
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
TurFenerbahçe633
SloNK Maribor110
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
BelClub Brugge1055
IslKA Akureyri211
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
GeoDila Gori000
CypAPOEL Nicosia321
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
PolLech Poznan321
SvkSpartak Trnava413
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
RomFCSB000
DenFC Nordsjælland202
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
KazTobol Kustanai11006
IrlDerry City10105
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
NorBodø/Glimt633
ArmPyunik Yerevan000
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
MltHamrun Spartans211
HunFerencváros862
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
RomFarul Constanta532
EstFlora Tallinn000
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
LatValmieras FK110
AlbPartizani Tirana321
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
KosFC Ballkani523
GibLincoln Red Imps101
KL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
MacFC Struga431
LuxSwift Hesperange312

Konferenční liga - 2. předkolo

KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
KosKF Dukagjini101
CroNK Rijeka716
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
MltGzira United321
LuxF91 Dudelange202
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
SweDjurgårdens IF211
SuiFC Luzern321
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
SloNK Celje43104
PorVitória Guimarães44002
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
MonSutjeska Niksic2200
AndFC Santa Coloma3021
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
IsrHapoel Beer-Sheva211
LitFK Panevezys101
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
UkrVorskla Poltava321
GeoDila Gori413
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
RomCFR Cluj211
TurAdana Demirspor312
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
KazOrdabasy Shymkent422
PolLegia Warsaw523
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
LatRFS Riga101
AzbSabah FK422
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
TurBesiktas532
AlbKF Tirana110
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
BosZeljeznicar Sarajevo220
AzbNeftchi Baku422
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
CypAPOEL Nicosia422
SrbVojvodina Novi Sad211
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
BulCSKA 1948 Sofia202
RomFCSB413
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
ArmAlashkert FC20201
HunDVSC Debrecen21103
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
PolLech Poznan532
LitKauno Zalgiris211
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
SweKalmar FF211
ArmPyunik Yerevan422
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
NorBodø/Glimt734
CzeBohemians Praha202
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
LatFK Auda211
SvkSpartak Trnava514
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
CroNK Osijek312
HunZalaegerszegi TE101
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
NedFC Twente Enschede2101
SweHammarby IF1010
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
IslKA Akureyri532
IrlDundalk312
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
BelClub Brugge330
DenAGF Aarhus101
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
NirCrusaders Belfast4211
NorRosenborg BK5212
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
AndInter Club d'Escaldes321
ScoHibernian716
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
CzeViktoria Plzeň202
KosFC Drita101
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
FarB36 Torshavn3201
WalHaverfordwest County2110
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
SuiFC Basel312
KazTobol Kustanai431
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
LuxDifferdange 034130
SloNK Maribor5131
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
AutAustria Wien312
BosFK Borac Banja Luka101
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
BulCSKA Sofia000
RomSepsi OSK624
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
ArmArarat-Armenia110
GreAris Thessaloniki211
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
IsrMaccabi Tel-Aviv532
MolPetrocub Hîncesti000
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
BlsTorpedo Zhodino321
CypAEK Larnaca431
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
GeoTorpedo Kutaisi312
KazFK Aktobe541
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
DenFC Midtjylland3201
LuxProgrès Niederkorn2020
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
IrlDerry City523
FinKuPS Kuopio413
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
BelAA Gent1055
SvkMSK Zilina312
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
HunKecskeméti TE3210
LatRiga FC4121
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
NirLinfield Belfast422
PolPogon Szczecin853
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
GrePAOK Thessaloniki404
IsrBeitar Jerusalem101
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
BlsNeman Grodno220
MltBalzan FC000
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
TurFenerbahçe954
MolZimbru Chisinau000
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
AzbGabala FK321
CypOmonia Nicosia734
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
MacFK Shkupi000
BulLevski Sofia321
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
SmaTre Penne000
LatValmieras FK1037
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
HunFerencváros642
IrlShamrock Rovers000
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
WalThe New Saints312
LuxSwift Hesperange413
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
AndAtlètic Club d'Escaldes101
AlbPartizani Tirana514
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
MltHamrun Spartans321
GeoDinamo Tbilisi110
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
RomFarul Constanta633
ArmUrartu FC422
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
MacFC Struga514
MonBuducnost Podgorica303
KL - 2. předkolo
1.z2.zprpen
KosFC Ballkani734
NirLarne FC101

Konferenční liga - 1. předkolo

KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
MonSutjeska Niksic211
SmaCosmos101
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
SloNK Domzale4130
MltBalzan FC5401
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
LieFC Vaduz211
BlsNeman Grodno321
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
ArmArarat-Armenia51224
AlbEgnatia Rrogozhinë51222
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
GeoTorpedo Kutaisi32104
BosFK Sarajevo32102
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
ArmAlashkert FC716
MonArsenal Tivat211
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
BosZeljeznicar Sarajevo422
BlsDinamo Minsk321
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
SmaLa Fiorita110
MolZimbru Chisinau211
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
SloNK Maribor312
MltBirkirkara211
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
AlbKF Tirana312
GeoDinamo Batumi211
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
GibFCB Magpies101
IrlDundalk303
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
AndInter Club d'Escaldes321
FarVíkingur211
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
LuxProgrès Niederkorn422
KosSC Gjilani220
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
NirLinfield Belfast330
AlbVllaznia Shkodër211
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
IslKA Akureyri422
WalConnah's Quay000
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
MacShkendija Tetovo11002
WalHaverfordwest County10103
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
FinHaka Valkeakoski220
NirCrusaders Belfast321
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
FarHB Torshavn000
IrlDerry City101
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
LatRiga FC220
IslVikingur Reykjavik101
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
SvkMSK Zilina422
EstLevadia Tallinn211
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
ArmPyunik Yerevan523
EstTrans Narva000
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
LitFK Panevezys321
MolMilsami Orhei220
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
KazTobol Kustanai220
FinHonka Espoo110
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
SvkDAC Dunajska Streda220
GeoDila Gori312
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
MacMakedonija GjP101
LatRFS Riga514
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
KosKF Dukagjini523
GibEuropa FC312
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
WalPenybont1100
AndFC Santa Coloma3102
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
LitFC Hegelmann000
MacFK Shkupi550
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
LuxF91 Dudelange523
IrlSt. Patrick's Athletic312
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
FarB36 Torshavn2002
EstPaide Linnameeskond0000
KL - 1. předkolo
1.z2.zprpen
MltGzira United321014
NirGlentoran321013