Evropská liga UEFA 2023/24

Finále Evropské ligy UEFA se odehraje 22. května 2024 ve 21:00 na Aviva Stadium v Dublinu, Irsko.

< předchozí sezóna

Evropská liga - finále

EL - finále
prpen
GerBayer Leverkusen0
ItaAtalanta3

Evropská liga - semifinále

EL - semifinále
1.z2.zprpen
ItaAS Roma202
GerBayer Leverkusen422
EL - semifinále
1.z2.zprpen
FraOlympique Marseille110
ItaAtalanta413

Evropská liga - čtvrtfinále

EL - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
ItaAC Milan101
ItaAS Roma312
EL - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
PorBenfica22002
FraOlympique Marseille21104
EL - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
GerBayer Leverkusen321
EngWest Ham United101
EL - čtvrtfinále
1.z2.zprpen
EngLiverpool101
ItaAtalanta330

Evropská liga - osmifinále

EL - osmifinále
1.z2.zprpen
GerSC Freiburg110
EngWest Ham United505
EL - osmifinále
1.z2.zprpen
ItaAS Roma440
EngBrighton & Hove Albion101
EL - osmifinále
1.z2.zprpen
PorBenfica321
ScoGlasgow Rangers220
EL - osmifinále
1.z2.zprpen
PorSporting CP Lisbon211
ItaAtalanta312
EL - osmifinále
1.z2.zprpen
CzeSparta Praha211
EngLiverpool1156
EL - osmifinále
1.z2.zprpen
FraOlympique Marseille541
EspVillarreal303
EL - osmifinále
1.z2.zprpen
ItaAC Milan743
CzeSlavia Praha321
EL - osmifinále
1.z2.zprpen
AzbQarabag FK422
GerBayer Leverkusen523

Evropská liga - playoff předkolo

EL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
NedFeyenoord21102
ItaAS Roma21104
EL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
ItaAC Milan532
FraStade Rennais303
EL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
FraRC Lens2020
GerSC Freiburg3021
EL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
SuiYoung Boys211
PorSporting CP Lisbon431
EL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
PorBenfica220
FraToulouse FC110
EL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
PorSporting Braga5221
AzbQarabag FK6402
EL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
TurGalatasaray431
CzeSparta Praha624
EL - playoff předkolo
1.z2.zprpen
UkrShakhtar Donetsk321
FraOlympique Marseille523

Evropská liga - skupinová fáze

EL - skupina A
ZVRPGB
EngWest Ham United650110:415
GerSC Freiburg640217:712
GreOlympiakos Piraeus621311:147
SrbTSC Backa Topola60156:191
West Ham United - TSC Backa Topola3:1
Olympiakos Piraeus - SC Freiburg2:3
SC Freiburg - West Ham United1:2
TSC Backa Topola - Olympiakos Piraeus2:2
TSC Backa Topola - SC Freiburg1:3
Olympiakos Piraeus - West Ham United2:1
West Ham United - Olympiakos Piraeus1:0
SC Freiburg - TSC Backa Topola5:0
Olympiakos Piraeus - TSC Backa Topola5:2
West Ham United - SC Freiburg2:0
SC Freiburg - Olympiakos Piraeus5:0
TSC Backa Topola - West Ham United0:1
EL - skupina B
ZVRPGB
EngBrighton & Hove Albion641110:513
FraOlympique Marseille632114:1011
NedAjax612310:135
GreAEK Athens61146:124
Ajax - Olympique Marseille3:3
Brighton & Hove Albion - AEK Athens2:3
AEK Athens - Ajax1:1
Olympique Marseille - Brighton & Hove Albion2:2
Olympique Marseille - AEK Athens3:1
Brighton & Hove Albion - Ajax2:0
Ajax - Brighton & Hove Albion0:2
AEK Athens - Olympique Marseille0:2
Brighton & Hove Albion - Olympique Marseille1:0
Ajax - AEK Athens3:1
AEK Athens - Brighton & Hove Albion0:1
Olympique Marseille - Ajax4:3
EL - skupina C
ZVRPGB
ScoGlasgow Rangers63218:611
CzeSparta Praha63129:710
EspReal Betis63039:79
CypAris Limassol61147:134
Sparta Praha - Aris Limassol3:2
Glasgow Rangers - Real Betis1:0
Real Betis - Sparta Praha2:1
Aris Limassol - Glasgow Rangers2:1
Aris Limassol - Real Betis0:1
Sparta Praha - Glasgow Rangers0:0
Glasgow Rangers - Sparta Praha2:1
Real Betis - Aris Limassol4:1
Glasgow Rangers - Aris Limassol1:1
Sparta Praha - Real Betis1:0
Real Betis - Glasgow Rangers2:3
Aris Limassol - Sparta Praha1:3
EL - skupina D
ZVRPGB
ItaAtalanta642012:414
PorSporting CP Lisbon632110:611
AutSturm Graz61144:94
PolRaków Czestochowa61143:104
Atalanta - Raków Czestochowa2:0
Sturm Graz - Sporting CP Lisbon1:2
Sporting CP Lisbon - Atalanta1:2
Raków Czestochowa - Sturm Graz0:1
Raków Czestochowa - Sporting CP Lisbon1:1
Sturm Graz - Atalanta2:2
Atalanta - Sturm Graz1:0
Sporting CP Lisbon - Raków Czestochowa2:1
Sturm Graz - Raków Czestochowa0:1
Atalanta - Sporting CP Lisbon1:1
Sporting CP Lisbon - Sturm Graz3:0
Raków Czestochowa - Atalanta0:4
EL - skupina E
ZVRPGB
EngLiverpool640217:712
FraToulouse FC63218:911
BelUnion Saint-Gilloise62225:88
AutLASK61056:123
LASK - Liverpool1:3
Union Saint-Gilloise - Toulouse FC1:1
Toulouse FC - LASK1:0
Liverpool - Union Saint-Gilloise2:0
Liverpool - Toulouse FC5:1
Union Saint-Gilloise - LASK2:1
LASK - Union Saint-Gilloise3:0
Toulouse FC - Liverpool3:2
Union Saint-Gilloise - Liverpool2:1
LASK - Toulouse FC1:2
Toulouse FC - Union Saint-Gilloise0:0
Liverpool - LASK4:0
EL - skupina F
ZVRPGB
EspVillarreal64119:713
FraStade Rennais640213:612
IsrMaccabi Haifa61233:95
GrePanathinaikos61147:104
Panathinaikos - Villarreal2:0
Stade Rennais - Maccabi Haifa3:0
Maccabi Haifa - Panathinaikos0:0
Villarreal - Stade Rennais1:0
Villarreal - Maccabi Haifa0:0
Panathinaikos - Stade Rennais1:2
Stade Rennais - Panathinaikos3:1
Maccabi Haifa - Villarreal1:2
Stade Rennais - Villarreal2:3
Panathinaikos - Maccabi Haifa1:2
Maccabi Haifa - Stade Rennais0:3
Villarreal - Panathinaikos3:2
EL - skupina G
ZVRPGB
CzeSlavia Praha650117:415
ItaAS Roma641112:413
SuiServette FC Genève61234:135
MolSheriff Tiraspol60155:171
Sheriff Tiraspol - AS Roma1:2
Servette FC Genève - Slavia Praha0:2
Slavia Praha - Sheriff Tiraspol6:0
AS Roma - Servette FC Genève4:0
AS Roma - Slavia Praha2:0
Sheriff Tiraspol - Servette FC Genève1:1
Servette FC Genève - Sheriff Tiraspol2:1
Slavia Praha - AS Roma2:0
Servette FC Genève - AS Roma1:1
Sheriff Tiraspol - Slavia Praha2:3
Slavia Praha - Servette FC Genève4:0
AS Roma - Sheriff Tiraspol3:0
EL - skupina H
ZVRPGB
GerBayer Leverkusen660019:318
AzbQarabag FK63127:910
NorMolde FK621312:127
SweBK Häcken60063:170
Qarabag FK - Molde FK1:0
Bayer Leverkusen - BK Häcken4:0
BK Häcken - Qarabag FK0:1
Molde FK - Bayer Leverkusen1:2
Molde FK - BK Häcken5:1
Bayer Leverkusen - Qarabag FK5:1
Qarabag FK - Bayer Leverkusen0:1
BK Häcken - Molde FK1:3
Bayer Leverkusen - Molde FK5:1
Qarabag FK - BK Häcken2:1
BK Häcken - Bayer Leverkusen0:2
Molde FK - Qarabag FK2:2

Evropská liga - 4. předkolo

EL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
CzeSlavia Praha321
UkrZorya Luhansk202
EL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
GreOlympiakos Piraeus633
SrbCukaricki Belgrade110
EL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
BelUnion Saint-Gilloise321
SuiFC Lugano000
EL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
BulLudogorets Razgrad211
NedAjax440
EL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
SweBK Häcken523
ScoAberdeen321
EL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
AutLASK321
BosZrinjski Mostar211
EL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
FarKI Klaksvik211
MolSheriff Tiraspol312
EL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
SloOlimpija Ljubljana101
AzbQarabag FK321
EL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
SvkSlovan Bratislava422
CypAris Limassol716
EL - 4. předkolo
1.z2.zprpen
CroDinamo Zagreb431
CzeSparta Praha514

Evropská liga - 3. předkolo

EL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
GreOlympiakos Piraeus211
BelRacing Genk101
EL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
CzeSlavia Praha431
UkrSC Dnipro-1101
EL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
LitZalgiris Vilnius110
SweBK Häcken835
EL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
AzbQarabag FK422
FinHJK Helsinki211
EL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
BosZrinjski Mostar660
IslBreidablik321
EL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
MolSheriff Tiraspol752
BlsBATE Borisov312
EL - 3. předkolo
1.z2.zprpen
KazFK Astana321
BulLudogorets Razgrad615